Bartın Belediye tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen El Emeği Göz Nuru El Sanatları ve Yeni Yıl Hediyeleri Hediyelik Eşya Fuarı açılıyor. 26 Aralık Salı günü 14.00’da Belediye Sosyal Tesisleri’nde açılacak olan ve bu yıl 23.’sü düzenlenecek fuar, 30 Aralık Cumartesi gününe kadar 5 gün boyunca açık kalacak. Fuarda stant açmak isteyenler 15 Aralık Cuma gününe kadar Bartın Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilirler.

Adres değişikliği yapmayan 2 belediye başkan adayı oy kullanamayacak Adres değişikliği yapmayan 2 belediye başkan adayı oy kullanamayacak

El Emeği Ürünler Satışa Sunulacak

Yeni yıl öncesi gerçekleştirilecek olan fuarda derneklerin, okul ve eğitim kuruluşlarının ve ev hanımlarının ürettiği yöresel ürünler, ahşap aksesuarlar, takı, yağlı boya tablolar, ev tekstili, çiçek, gümüş aksesuarlar, ofis aksesuarları, oyuncak, saat, zücaciye ve yiyecek ürünleri satışı yapılacak.

“Fuarımızın Şimdiden Hayırlı Uğurlu Olmasını Diliyorum”

Düzenlenecek olan fuarla ilgili bilgi veren Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu; “Belediye olarak her yıl düzenlediğimiz El Emeği Göz Nuru El Sanatları ve Yeni Yıl Hediyeleri Hediyelik Eşya Fuarımız 26-30 Aralık tarihleri arasında Belediye Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek. Fuar kapsamında kurulacak olan stantlarda el emeği göz nuru ürünler satışa sunulacak. Fuarımızın şimdiden hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tüm halkımızı fuarımıza davet ediyorum” dedi. (Haber merkezi)

Karanlık sokaklar tehlike saçıyor! Veliler çözüm istiyor Karanlık sokaklar tehlike saçıyor! Veliler çözüm istiyor

Zonguldak’ta korkunç kaza! Suya saplandı, takla attı Zonguldak’ta korkunç kaza! Suya saplandı, takla attı

Editör: Murat Barutçu