Karadeniz Ereğli Belediyesi, 16-19 Eylül tarihlerinde sürdürülebilir kentsel ulaşım yöntemleri ile farkındalık yaratmak amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. 

2002 yılından bu yana, her yıl 16-22 Eylül tarihleri arasında farklı ülkelerde kutlanan Avrupa Hareketlilik Haftası’nda, başvuruda bulunan 41 ülkede bulunan 2500 şehirden biri olan, kentimizde de Kdz.Ereğli Belediyesi ile birlikte çeşitli kurum ve kuruluşların işbirliğinde etkinlikler gerçekleştirilecek.

TTK’ye yabancı uyruklu madenciler mi alınacak? TTK’ye yabancı uyruklu madenciler mi alınacak?

Sürdürülebilir kentsel hareketlilik konusunda; toplu taşıma, bisiklet kullanımı, yürüyüş, paylaşımlı taşıma gibi çevre dostu ulaşım yöntemlerine odaklanarak trafiği azaltmayı, hava kirliliğini ve sera gazı emisyonlarını azaltma konularında bilgilerin paylaşılacağı etkinlik 16 Eylül Cumartesi saat 10.30 da ofis yolundan bisiklet turu ile başlayacak ve 15.00’e kadar farklı etkinliklerle devam edecek.

Torun dehşet saçtı! Halasının ve babaannesinin boğazını kesti! Torun dehşet saçtı! Halasının ve babaannesinin boğazını kesti!

Pazar günü yine bisiklet turu ve trekking etkinliğinin yer aldığı program kapsamında Pazartesi ve Salı günü ise Merih Şuğle Ortaokulunda bisiklet sürme farkındalık eğitimleri gerçekleştirilecek.

Bu yıl 22.si düzenlenecek olan Avrupa Hareketlilik Haftası etkinliklerinin teması “Şehrini Keşfet” sloganıyla “Gelecek Enerjini Koru / Save Energy” olacak. (Haber Merkezi )

Bu trafikte görülmemiş bir olay! Videosunu görmeseydik inanmazdık Bu trafikte görülmemiş bir olay! Videosunu görmeseydik inanmazdık

WhatsApp-Image-2023-09-15-at-09.55.21

Sinir krizi geçiren kadın, kendisi ve çocuğu içerideyken evi ateşe verdi Sinir krizi geçiren kadın, kendisi ve çocuğu içerideyken evi ateşe verdi

WhatsApp-Image-2023-09-15-at-09.55.28

Posbıyık bastırıyor, Erdemir cevap vermiyor Posbıyık bastırıyor, Erdemir cevap vermiyor

Acil serviste sahte hemşire skandalı! Acil serviste sahte hemşire skandalı!

WhatsApp-Image-2023-09-15-at-09.55.35

Belediye çalışanı kazada öldü Belediye çalışanı kazada öldü