Çatalağzı Engelliler Derneği Başkanı ve aynı zamanda Zonguldak Engelliler Meclisi Başkanı Özcan Albas, Yönetim kurulu üyesi Eren Uzun, TSD Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, Yönetim kurulu üyeleri Atilla Kaya, Hüsnü Çaylı, Şaziye Şen, Kozlu Engelliler Derneği Başkanı İsmail Dilbaz, Umut ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nurten Kınay, sekreteri Naime Karain, Yöneticileri, Kobder başkanı Arife Dereli, yönetim kurulu üyeleri Hatice Çevik, Olcay Topuz, Cemile Soylu, Spastik Çocuklar derneği sekreteri Esin Erdoğan, Kilimli Engelliler Derneği yöneticisi Şermin Birdal, Çaydeğirmeni Engelliler Derneği Başkanı Sibel Toplu, Engelliler Meclisi Ankara delegesi Nurcan Aşkar, önceki dönem Merkez ilçe KACEP Başkan vekili Leyla Temiz, Fatma Kaymak ve Kozlu Engelliler Derneği yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla 2 saat süren bir toplantı yapıldı.

Toplantıda seçim sürecinde siyasi partilerin engellilerin temsilcisi derneklere olan ilgisiz tavrı öncelikli konuydu.  Ve siyasi partilerin ilimizdeki engellileri temsil eden STK’lara karşı tavırları ile ilgili ortak hareket kararları tartışıldı. Diğer önemli konu ise engelli istihdamı için ortak çalışma yapılması üzerinde fikir birliğine varıldı. (Haber Merkezi)

WhatsApp-Image-2023-05-26-at-13.46.55

Çıldırtan şansızlık! Zonguldaklı vatandaş 300 milyonu tek rakamla kaçırdı Çıldırtan şansızlık! Zonguldaklı vatandaş 300 milyonu tek rakamla kaçırdı

Editör: Murat Barutçu