ZBEÜ Devlet Konservatuvarı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla çocuklara yönelik “Neşeli dörtlü” adlı müzikli çocuk oyununu sahneledi.

Tiyatro, Opera ve Müzik Anasanat Dalı öğrencilerinin birlikte yer aldığı "Neşeli Dörtlü" adlı müzikli çocuk oyunu, büyük beğeni aldı. Sezai Karakoç Kültür Merkezinde sahnelenen ve yoğun katılımın olduğu etkinlikte ZBEÜ Devlet Konservatuvarı öğrencilerinin bestelediği özgün çocuk şarkıları seslendirildi.

Oyunun yazarlığını ve yönetmenliğini Öğr. Gör. Ekil Kaya, Teknik Koordinatörlüğünü ise Dr. Öğr. Üyesi Melike Bolat yaptı. Oyunun Genel Sanat Yönetmenliği ise Konservatuvar Müdürü Doç. Dr. İlker Kömürcü tarafından gerçekleştirildi.

Eğlenceli vakit geçiren çocuklar, oyuncularla birlikte fotoğraf çektirdi. Katılımcılar ise etkinliğin çocuklara unutulmaz bir deneyim yaşattığını belirttiler. Etkinlik sonunda ZBEÜ Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Servet Karasu, oyun ekibine belge takdim ederek,  etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Dünya Tuza Dikkat Haftası Dünya Tuza Dikkat Haftası

Whats App Image 2024 04 24 At 13.21.32

Whats App Image 2024 04 24 At 13.21.31

Kaynak: Haber Merkezi