Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, Zonguldak halkına çağrıda bulunarak Zonguldakspora destek yürüyüşüne davet etti.

Zonguldak'ta uyuşturucu ele geçirilen geminin tutuklu personelleri yargılanıyor Zonguldak'ta uyuşturucu ele geçirilen geminin tutuklu personelleri yargılanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, basın açıklaması yaparak 26 Mayıs Pazar günü yapılacak büyük Zonguldakspor yürüyüşüne tüm Zonguldak halkını davet etti. Zonguldakspor’un sadece bir futbol takımı olmadığını ifade eden başkan Zaimoğlu, “Ankara'da bizi temsil eden var. 2 tane Zonguldak milletvekilimiz var. Bir tanesi de biliyorsunuz Genel başkan Yardımcımız Deniz Yavuzyılmaz. Onlarla da yaptığımız toplantıda ayrıca yaptığımız toplantıda da Zonguldakspor'un içinde bulunduğu durumu masaya yatırdık. Tabii biliyoruz Genel Başkan Yardımcım Deniz Yavuzyılmaz Türkiye gündemine Zonguldakspor'u getiren, ulusal basının gündemine getiren önemli bir isim. Zonguldakspor'a sahip çıkan, Zonguldak'a sahip çıkan bir isim. Buna ilave olarak dün de Sayın Milletvekilimiz Eylem Ertuğrul da Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde malumunuz olduğu üzere Zonguldakspor'la ilgili bir konuşma yaptı meclis gündemine getirdi. Bunları da değerlendirdik. Yani Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak'ımızın ve Zonguldakspor'umuza sahip çıkmaya devam ediyor. Bunu daha arttırarak devam edeceğiz. Bunun sonucunda 26 Mayıs'ta Pazar günü yapılacak olan büyük Zonguldak yürüyüşüne 2 tane vekilimiz normal şartlarda kesinlikle katılacak ama anormal bir durum olursa tabii ki en azından bir katılacak. Dünkü toplantının özetinde iki tane değerli vekilimiz 26 Mayıs Pazar günü burada Zonguldakspor'a sahip çıkma mitinginde olma arzusunu bana ilettiler. Ben de bunun Zonguldak kamuoyuna ve Zonguldakspor camiasına ilan ediyorum. Zonguldakspor Zonguldak'ın sadece bir spor kulübü değildir. Nostaljisidir, kültürüdür, enerjisidir, yaşam kaynağıdır. O nedenle Zonguldakspor bize moral, psikolojik yönden yaşama sevinci veren, mutluluk veren bir armada kulübümüzdür efsane bir kulübümüzdür. Öyle diğer takımlarla kimse Zonguldak'a ve Zonguldakspor'u kesinlikle aynı kefeye koymaya kalkmasın. Zonguldakspor herkese büyük gelir" şeklinde konuştu. 

Editör: Sertaç Özdemir