Birinci Amatör Küme Merkez grubunda şampiyonluk hedefleyen Karamanspor’da yönetim, antrenör Serkan Bankoğlu’nun kadroda görmek istediği iki futbolcuyu kadroya dâhil etti. Merkez ekibi, İhsaniyespor’dan 26 yaşındaki sol bek Alper Kara ile 30 yaşındaki ön libero Faikcan Bodur’u renklerine bağladı. Karamanspor yönetimi, iki yeni transferin lisanslarını hiç vakit kaybetmeden çıkardı. Amatörün iki tecrübeli ismi, 12 Kasım Pazar günü Karamanspor formasıyla ilk resmi maçına çıkacak.

YENİLGİSİ YOK

Merkez grubunda BAY geçtiği ilk haftanın ardından oynadığı üç maçı da kazanarak müthiş sezon başlagıcı yapan Serkan Bankoğlu yönetimindeki Karamanspor, 4’üncü maçını kendisi gibi yenilgisiz unvana sahip lider Ayiçispor’la oynayacak. Yeni transferlerinde yer alacağı kadrosuyla sahasında lidere ilk yenilgisini yaşatmak isteyen Karamanspor, bu maçı kazandığı takdirde zirve yarışında çok büyük avantaj elde edecek.

SPOR SERVİSİ

Alaplı’ya bak! Ligden çekilmenin eşiğine kadar gelen o takım ilk 4’te Alaplı’ya bak! Ligden çekilmenin eşiğine kadar gelen o takım ilk 4’te

FAİKCANalper-1