Ömer Selim Alan'dan hastane paylaşımı Ömer Selim Alan'dan hastane paylaşımı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Belediye Başkanımız Sayın Tahsin Erdem başkanlık koltuğunu Dumlupınar İlkokulu 4-A sınıfı öğrencilerinden Osman Tunç Şehit’e devretti.

Makam koltuğunu devralan temsili Başkan Osman Tunç Şehit, okulu için oturma alanı başta olmak üzere çocuklara yönelik sosyal kültürel etkinliklerin artırılmasını talep etti.

Taleplerini en kısa sürede yerine getireceğini ifade eden Başkanımız Sayın Tahsin Erdem, ‘Yeter ki çocuklarımızın yüzü gülsün. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, sadece makamlarımız değil, gönlümüz, yüreğimiz her zaman sizlere sonuna kadar açık. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'mızı en kalbi duygularımla kutluyor ve öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyorum.’ dedi.

Ziyarete katılım sağlayan Okul Müdürü Cengiz Boz, Öğretmen Hülya Çelik, 4 / B sınıfı öğrencilerinden Zeynep Karlıdağ ve Kaan Kavuk ile Başkanımız Sayın Tahsin Erdem hatıra fotoğrafı çektirerek, ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Kaynak: Haber Merkezi