Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Antalya Konyaaltı'nda meydana gelen teleferik kazasını incelemek üzere bölgeye hareket etti. Deniz Yavuzyılmaz kurtarma çalışmalarını yakından takip etti.

“Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek ve tüm yetkililerle temas halindeyiz, kazaya ilişkin tüm detaylarıyla araştıracağız" diyen Yavuzyılmaz, mahsur kalan 184 kişinin kurtarılması çalışmalarını yakından takip ediyor.

7 kişinin yaralandığı teleferik kazasını araştırmak için talihsiz kazanın yaşandığı yere giden CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yavuzyılmaz’a, Grup Başkanvekili Ali Mahir Başarır, Gamze Taşcıer ve 10 milletvekilinden oluşan CHP heyetinin eşlik edeceği bildirildi.

Yavuzyılmaz sabah saatlerinde olay yerinden yaptığı bilgilendirmede;

O film Zonguldak’ta çekilecek: Uzun Mehmet’in hayatı beyaz perdede O film Zonguldak’ta çekilecek: Uzun Mehmet’in hayatı beyaz perdede

“An itibariyle Antalya’daki teleferik kazası bölgesindeki kabinlerde mahsur kalan vatandaşlarımızın 100’ ü tahliye edildi. Yaklaşık 55 vatandaşımız için kurtarma çalışmaları sürüyor” dedi.

Kaynak: Haber Merkezi