Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre, Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilen Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’e veda ziyaretinde bulundu.

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlanan kararnameye göre, Mülkiye Başmüfettişliği görevine getirilen Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz’ı makamında ağırladı. Ziyarette Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal ve Prof. Dr. Servet Karasu da yer aldı.

Misafirperverliğinden dolayı Rektör Özölçer’e teşekkür eden Vali Tutulmaz, Zonguldak’taki görev süreci boyunca Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ile sıkı bir işbirliği içerisinde olduklarını ve birçok başarılı projeye imza attıklarını ifade etti.

Rektör Özölçer de, Vali Tutulmaz'ın Zonguldak'a sağladığı değerli katkılardan bahsederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Orman yangınına hızlı müdahale Orman yangınına hızlı müdahale

Ziyaret iyi niyet temennileri ile sona erdi. (Haber merkezi)

"Fındık para etmiyor" diyen çiftçi ağaçlarını kesti "Fındık para etmiyor" diyen çiftçi ağaçlarını kesti

Şehit eşini oğlu ile karşıladı! Tabuta sarılıp dakikalarca ağladı Şehit eşini oğlu ile karşıladı! Tabuta sarılıp dakikalarca ağladı

Şehit Çaycuma’ya geldi! Şehit Çaycuma’ya geldi!

Liman işçisi ölü bulundu! Liman işçisi ölü bulundu!

Malatya’da orta büyüklükte deprem! Malatya’da orta büyüklükte deprem!

Emekli öğretmen erik ağacından düşerek öldü Emekli öğretmen erik ağacından düşerek öldü