Olay, Kale Mahallesi Ata 1. Sokak'ta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Mehmet Şahin (52), Celaleddin Aygül ve Hasan A. (32) arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı.

uzman sokakta tartışlarınıvurdu-2

Fenerbahçe ve Beşiktaş yenilgisi sonrası şok! “Avrupa maçlarına GS çıksın” Fenerbahçe ve Beşiktaş yenilgisi sonrası şok! “Avrupa maçlarına GS çıksın”

Tartışmanın kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüşmesi üzerine Uzman Çavuş Hasan A. yanında bulunan tabanca ile Celaleddin Aygül ve Mehmet Şahin'i vurarak olay yerinden kaçtı.

uzman sokakta tartışlarınıvurdu

Silah sesleri üzerine olay yerine çok sayıda 112 Sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin olay yerinde yaptığı ilk incelemede Celaleddin Aygül'ün hayatını kaybettiği belirlendi.

uzman sokakta tartışlarınıvurdu-3

Kurşunların hedefi olan Mehmet Şahin ise ağır yaralanarak ambulansla Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay yerinden kaçan cinayet zanlısı Hasan A., suç aleti silah ile polis ekipleri tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı. (İHA)

uzman sokakta tartışlarınıvurdu-9

uzman sokakta tartışlarınıvurdu-5

uzman sokakta tartışlarınıvurdu-10

uzman sokakta tartışlarınıvurdu-8