Selen Görgüzel, yüzünü gerdirme operasyonundan sonra sahnelere hızlı bir dönüş yaparak adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü oyuncu ve şarkıcı, 8 yıl evli kaldığı yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan'dan olaylı bir şekilde boşandıktan sonra sahnelere yeniden adım attı. Bu süreçte her çıktığı mekanda adeta gündem yaratan Görgüzel, performanslarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Sosyal medyada da sıklıkla konuşulan Selen Görgüzel, bu defa sadece tarzı ile değil, sahne performansındaki danslarıyla da büyük ilgi topladı. Dans ederken sergilediği enerjik ve cesur figürler, izleyiciler ve sosyal medya kullanıcıları tarafından yoğun bir şekilde paylaşıldı ve yorumlandı.

7 ÇEBİ BİR ARADA 7 ÇEBİ BİR ARADA

Ancak, Görgüzel'in sahne şovunda yaşadığı talihsiz bir an da sosyal medyanın diline düştü. Dans ederken bir anda göğsünün açılması ile gündeme gelen şarkıcının bu durumu fark etmemesi dikkatlerden kaçmadı. Bu olay, sosyal medyada geniş yankı uyandırdı ve çeşitli yorumlara sebep oldu. Selen Görgüzel'in bu frikik anı, birçok platformda viral hale geldi.

Selen Görgüzel, sahneye dönüşü ve sahne performanslarıyla büyük beğeni toplarken, yaşadığı bu tür talihsizlikler de onun adının daha fazla konuşulmasına neden oluyor. Sanatçı, sahnedeki enerjisi ve cesareti ile adeta izleyicilerini büyülerken, sosyal medyada da tartışmaların merkezinde yer almaya devam ediyor. Görgüzel'in sahnedeki iddialı ve cesur duruşu, onun sahne performanslarını izleyenler tarafından büyük bir ilgi ve merakla takip ediliyor.

Selen 1

Selen 3

Selen 2

Kaynak: Haber Merkezi