Harika Tasarımlara Sahip 14 Ayar Altın Bileklikler Mars Kuyumculuk'ta Harika Tasarımlara Sahip 14 Ayar Altın Bileklikler Mars Kuyumculuk'ta

Meteoroloji Gözlem İstasyonu’ndan edinilen bilgiye göre, Bolu meteorolojik parametrelerde, bu gece eksi 20,2 dereceyle Türkiye’nin en soğuk ili olarak açıklandı. 
Meteoroloji Gözlem İstasyonundan alınan meteorolojik parametrelerde, bu gece eksi 20,2 dereceyle Türkiye'nin en soğuk ili olarak Bolu kayıtlara geçti. 
Edinilen bilgiye göre, Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1711 Otomatik Meteoroloji Gözlem İstasyonundan alınan il ve ilçelere ait meteorolojik parametrelerde, Türkiye'nin en soğuk ili sıfırın alında 20,2 dereceyle Bolu'nun Gerede ilçesine bağlı Samat köyü olarak kayıtlara geçti.
-20.2’yi gördü
Meteoroloji Genel Müdürlüğünün Gerede Samat Köyü İstasyonunda hava sıcaklığı eksi 20,2 derece olarak ölçülürken, Bolu Batı Karadeniz Orman Araştırma İstasyonu ise eksi 20,1 dereceyle ikinci sırada yer aldı. Türkiye'nin en soğuk üçüncü yeri ise eksi 19 derece ile Bolu'nun Dörtdivan ilçesi oldu. (İHA)

Editör: Murat Barutçu