Hırsızlar dehşet saçtı! Hırsızlar dehşet saçtı!

İstanbul’da metrobüse binen 3 genç kadın, iddiaya göre, uyuşturucu madde hazırladıkları anları kaydedip bir de sosyal medyada paylaştı. Harekete geçen narkotik polisi, 3 kadını evine düzenlediği operasyonla yakaladı. O anlar kameralara yansırken, gözaltına alınan 3 kadın emniyete götürüldü.
İstanbul’da metrobüse binen 3 kadın, seyir halindeyken iddiaya göre, uyuşturucu madde hazırladı. Kadınlardan birisi de o anları cep telefonu ile kaydedip bir de sosyal medyada yayınladı. Görüntülerin ardından İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü polisleri harekete geçti.
Metrobüste uyuşturucu hazırlayan kadınların Ceren A., Melike D. ve Yaren A. olduğu tespit edildi. Kadınların adreslerini de belirleyen narkotik polisi, Esenyurt’taki evlerine eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda 3 kadın yakalanırken, evlerinde ise bir süre arama yapıldı. Aramaların ardından yakalanan 3 kadın, gözaltına alındı.

AW100585_06

Metrobüste uyuşturucu hazırdılar
Emniyette ifadesi alınan Ceren A.’ya “Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” ile “uyuşturucu ve uyarıcı madde kullandırmaya özendirmek” suçlarından adli işlem yapıldı. Emniyette işlemleri tamamlanan Ceren A. savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Görüntülerdeki diğer iki kadın olan Melike D. ve Yaren A.’ya da “Uyuşturucu madde bulundurmak ve kullanmak” ile “uyuşturucu ve uyarıcı madde kullandırmaya özendirmek” suçlarından adli işlem yapıldı.

AW100585_04

Adli kontrole serbest kaldılar
Melike D. ve Yaren A. sevk edildikleri adliyeye çıkartıldıkları mahkemece adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. İHA

AW100585_09

AW100585_08

AW100585_07

AW100585_05

AW100585_03

30 Nisan'a kadar vaktiniz var! Hangi banka ne kadar veriyor! 30 Nisan'a kadar vaktiniz var! Hangi banka ne kadar veriyor!

Sevgilisiyle tartışan kadın balkondan düştü! Sevgilisiyle tartışan kadın balkondan düştü!

Kocasının geçirdiği sinir krizinden korkan kadın balkondan atladı! Kocasının geçirdiği sinir krizinden korkan kadın balkondan atladı!

Gebelikte ilk 3 ay: Beslenme hatası, bebeği basıl etkiler? Gebelikte ilk 3 ay: Beslenme hatası, bebeği basıl etkiler?

Editör: Virda Şahin