Birinci Amatör Küme Orhan Demircan sezonu Merkez grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Karaelmasspor, 4’üncü hafta maçında konuk olduğu İnağzıspor’u 1-0 mağlup etti. Siyah-Beyazlı takım, istediği 3 puana 87’nci dakikada Samsunspor’un altyapısından transfer ettiği Yunus Yurtseven’in golüyle ulaştı.

YENİLGİSİ YOK

Ne çok fazla umutluyuz, ne çok fazla karamsarız! Bizimkisi “karmakarışık” bir durum! Ne çok fazla umutluyuz, ne çok fazla karamsarız! Bizimkisi “karmakarışık” bir durum!

Galibiyetler serisine bir yenisini daha ekleyen Karaelmasspor, 4’üncü haftayı da yenilgisiz unvanla geride bıraktı. Hanesine yazdırdığı 3’üncü 3 puan neticesinde genel puantajda 10 puana ulaşan siyah-beyazlı takım, haftayı maç fazlasıyla lider kapattı.

Günü galibiyet sevinciyle tamamlayan Karaelmasspor, geride kalan ilk 3 maçta Tersanespor’u 2-1, Capeti Merkez Atölyesi’ni 2-0 yenerken, Polisgücüspor’la golsüz berabere kalmıştı. 4 maçta 3 galibiyet, 1 beraberlikle grubun öne çıkan takımı olan Karaelmas ekibi, 5’inci haftada Zonguldak Gençlikspor’la karşılaşacak.

Grupta, günün diğer maçında Capeti Merkez Atölyesispor ile Ayiçispor 2-2 berabere kaldı.

HABER / Hüseyin EKİNCİ