Devrek Belediyespor’da hedef 3. Lig... Başkan kupayı istedi

Kırmızı-Beyazlı takım, antrenman öncesi ziyaret ettiği Belediye Başkanı Bozkurt’a şampiyonluk sözü verdi

Devrek Belediyespor’da hedef 3. Lig... Başkan kupayı istedi
07 Ekim 2021 Perşembe 13:52

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Devrek Belediyespor’dan kenetlenme örneği... Savaş Demiral’ın teknik direktörlüğünü yaptığı kırmızı-beyazlı takım, Perşembe antrenmanı öncesi Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt’u makamında ziyaret etti. Teknik ekip ve futbolcular, takıma her türlü desteği sağlayan Bozkurt’a şampiyonluk sözü verdi.

Devrek Belediyespor’da ikinci dönemini yaşayan Demiral, sezonun 30 Ekim’de başlayacağını, hazırlıkların son sürat devam ettiğini belirtti.

İyi bir kadro oluşturduklarını, takıma sonradan dahil olan futbolcularla birlikte güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini aktaran kırmızı-beyazlı çalıştırıcı, “Hedefimiz doğrultusunda bir kadro oluşturduk. Camiamızın beklentisine artık karşılık vermek istiyoruz. Hedef yolunda en büyük destekçimiz başkanımız. Bizlerden hiçbir zaman desteğini esirgemiyor. Bu desteklerin karşılığını şampiyonlukla vermek istiyoruz” dedi.

Başkan Bozkurt, teknik ekip ve futbolcu kadrosuna güveninin sonsuz olduğunu dile getirerek, “Belediye olarak sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz. Bunun yanında futbol takımımızın da destekçisiyiz. Mücadele ettiğimiz Bölgesel Amatör Ligde başarılı olacağımıza inanıyorum. Uzun bir aradan sonra yeniden futbol heyecanı yaşayacağız. Tüm takıma şimdiden başarılar diliyorum” diye konuştu.

HABER / Hüseyin EKİNCİ

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.