Zonguldak’ımız bugün tarihi bir güne tanıklık etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan,Uzun Mehmet Camiinin açılışının ardından Zonguldak Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Zonguldak’ımız bugün tarihi bir güne tanıklık etti
04 Haziran 2021 Cuma 22:37

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan,Uzun Mehmet Camiinin açılışının ardından Zonguldak Belediye Başkanlığını ziyaret etti. Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan sosyal paylaşım sitesinden yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, belediyemizi ziyaret ederek bizleri şereflendirdi” diyerek şunları söyledi:

“Zonguldak’ımız bugün tarihi bir güne tanıklık etti. Sayın Cumhurbaşkanımıza günün anısına hediyelerimizi arz ettik. Cumhurbaşkanımızın da ifade ettiği gibi artık Zonguldak müjdelerin merkezi oldu. Sayın Cumhurbaşkanımıza şehrimizin gelişimi ve değişimi için bizlere vermiş olduğu tüm desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum”

 Ziyarette,AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Ahmet Çolakoğlu,Hamdi Uçar, Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun ile birlikte, meclis üyeleri de yer aldı. Ziyaretin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile birlikte ziyarete katılanlar Belediye binası önünde fotoğraf çektirdiler. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.