Dilay Küçük adaylığını açıkladı

23 Şubat 2020 tarihinde Alaborina’da yapılacak İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı seçimi öncesinde İYİ Parti il yönetiminde görev yapan Dilay Küçük adaylığını açıkladı

Dilay Küçük adaylığını açıkladı
14 Şubat 2020 Cuma 18:01

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığı seçimi 23 Şubat 2020 Pazar günü Alaborina restoranda yapılacak.

Mevcut başkan Erdal Gülay’ın aday olmadığı kongrede İYİ Parti il yönetiminde görev yapan Dilay Küçük parti binasında düzenlediği toplantı ile ilçe başkanlığına adaylığını  açıkladı.

İYİ Parti  İl binasında yapılan açıklamaya, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Erdal Gülay ile ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları üyeleri ve partililer katıldı.

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Erdal Gülay yaptığı konuşmada, “İYİ Parti tüm ülkede olduğu gibi Zonguldak’ta da kongre sürecine girdi. Geçtiğimiz günlerde iki ilçe kongremizi tamamladık. Yarın Kozlu ilçe kongresinden sonra Merkez İlçe Kongresini yapacağız. Merkez İlçe başkanlığına partimizin kurulduğu günden beri emek veren bizim de kahrımızı çeken Dilay Küçük Merkez İlçe Başkanlığına aday olmuştur. Biz de Merkez İlçe Başkanlığı olarak kendisinin yanındayız. Kendisine çıktığı bu yolda  cesaretinden dolayı kendisine başarılar diliyorum. Merkez İlçe Başkanlığı çok zordur. Bu zorluklara göğüs gerecek yol arkadaşlarının bazılarını da hazırladı. Rabbim hayırlı etsin çıktığı bu yolda kendisine başarılar diliyorum” dedi.

İYİ Parti İl Başkan yardımcısı Adnan Ömür de, konuşmasında, “14 Şubat Sevgililer gününüzü kutluyorum.  Bir de İYİ Parti’de bugüne kadar yaptığı çalışmalar ile yürekten kimseyle kavga etmeden çalışmalarını yapan Dilay arkadaşımızı da çıktığı bu zorlu yolda kendisine başarılar diliyorum. Rahmetli Süleyman Demirel’in bir sözünü hatırlatmadan geçemeyeceğim. Dilay Küçük her zaman ayakları çamur içinde gördüm. Demek ki Dilay güzel bir siyaset yapacak Zonguldak’ta.  İnşallah barış sevgi ve dostluk içerisinde küskünleri barıştırmak gayretiyle eski ilçe başkanı olarak Zonguldak İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını koyduğu için kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.

“HERŞEY GÜZEL İYİ OLSUN”

İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Dilay Küçük ise konuşmasında, “Bugün Merkez İlçe Başkan adaylığımı açıklamak ve bu kararımı sizlerle paylaşmak üzere toplandığımız bu anda beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Küçük açıklamasında, ”Bildiğiniz üzere Cesurlar Lideri Meral Akşener  öncülüğünde kurulan İYİ Partide, kuruluşundan beri görev aldım. Her türlü fedakarlıkta bulunarak partimiz için çalıştım. En son İl Yönetim Kurulunda sekreterlik görevini yürütürken lideri kadın olan partimizde bir kadın olarak başarılı olacağıma inandığım Merkez İlçe Başkanlığına sizlerin desteği ve inancıyla aday olmaya karar verdim” diyerek şunları söyledi:

“Kuruluşundan bugüne Merkez İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeliği yapmış tüm arkadaşlarıma verdikleri emek, yaptıkları çalışmalar için teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Amacım onlardan devralacağıma inandığım bayrağı çok daha yükseklere taşıyabilmektir.

Bu uğurda oluşturacağımız yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla birlikte Zonguldak Merkez ilçe sınırları içinde gidilmedik, mahalle ve köy bırakmayacak tüm evlere İYİ Partinin sesi olarak ulaşacağız.

Tüm üyelerimizi kucaklayarak birlik ve beraberlik içinde başarılar elde edeceğiz. Hiçbir  zaman ben demeden biz diyerek ekip anlayışı içinde çalışacağız. Doğup büyüdüğüm bu güzel şehre delege arkadaşlarımda uygun görürse çok daha faydalı olacağıma inandığım Merkez İlçe Başkanı olarak hizmet etmek istemekteyim.

Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Kadınlarına açtığı yolda ,onun izinde ve bize emanet bıraktığı Türkiye Cumhuriyetini yükseltecek şekilde çalışacağımızdan ve de bundan gurur duyacağımızdan herkes emin olsun.

İl Başkanımızla, İlçe Başkanı arkadaşlarımızla uyum içinde Meral Akşener’’in öncülüğünde İYİ Partimizi ilimizde ilk sıraya taşımak, üye sayımızı arttırmak daha çok çalışıp başarılı olmak ana ilkemiz olacaktır.

İYİ Partimizi en iyi şekilde temsil edip, sizleri mahcup etmeyeceğimize ve de başarılı olacağımıza söz verirken, delege arkadaşlarımıza bizlere güvenmelerini ve destek olmalarını canı gönülden diliyoruz.

Eğer seçime başka aday arkadaşlarımızda katılırsa onlara da başarılar diliyor, tüm İYİ Parti ailemize saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Her şey Zonguldak için, İYİ Parti için, güzel ülkemiz için. Her şey güzel olsun, İYİ olsun”

Yapılan konuşmaların ardından İYİ Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Dilay Küçük’ü ilçe başkanları, kadın kolları ve partililer ile İYİ Parti İl Başkanı Yavuz Erkmen tebrik etti. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.