CHP'de yöneticilik yapmak zordur

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak eski Milletvekili Ali Koçal, önemli açıklamalarda bulundu.

CHP'de yöneticilik yapmak zordur
08 Eylül 2021 Çarşamba 15:38

Cumhuriyet Halk Partisi Zonguldak eski Milletvekili Ali Koçal, önemli açıklamalarda bulundu.

Koçal, Gazipaşa Caddesi'nde partililer ve esnafla buluştu, değerlendirmelerde bulundu.

SIKINTI YOK BEN HEP BURADAYIM

Koçal açıklamasında, "Gönlüm hep burada ama bizatihi burada olmam gerekmiyor, arkadaşlarla her zaman için konuşuyor ve görüşüyoruz dertleşiyoruz. Zonguldak'la ilgileniyoruz sıkıntı yok hep buradayım ben" dedi

CHP DE YÖNETİCİLİK YAPMAK ZORDUR

Cumhuriyet Halk Partisi İl yönetiminin ve mevcut milletvekillerin özveriyle çalıştığını belirten Ali Koçal "Cumhuriyet Halk partisinde yöneticilik yapmak kolay değil. Gayet başarılı şekilde görev yapıyorlar. Tüm parti örgütleri başarılı şekilde görev yapıyor. Cumhuriyet Halk Partisi başka bir parti değil dolayısıyla yöneticilik yapmak kolay değildir. Daha yöneticilik yapan arkadaşlarım var onlara da sorabilirsiniz kolay mı bu iş diye. Şu anda mevcut milletvekilleri performanslarıyla çok güzel ve çok güzel çalışıyorlar. Sahada olmamızı pandemi biraz engelledi ister istemez ama bundan sonra biraz daha sık görüşme imkanımız olacak “şeklinde konuştu.

CHP Zonguldak eski milletvekili Ali Koçal yeniden adaylık düşünüyor musunuz sorusuna ise, "Adaylık konusunda gençler varken olmaz, biz artık adaylığı gençlere bırakacağız. Hiçbir şekilde adaylığım söz konusu değil ama siyasetle ilgilenmiyorum bu işler ile ilgilenmiyorum anlamına gelmiyor. Yani siyasetle tabii ki ilgileniyorum, yapmam gerekenleri yapıyorum, söylemem gerekenleri söylüyorum ama kendimle ilgili herhangi bir şey söz konusu değil" ifadesini kullandı (Meryem DEMİR)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.