Ak Parti merkez ilçe vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor

AK Parti Merkez ilçe Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, İl Binası Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Ak Parti merkez ilçe vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor
18 Ağustos 2021 Çarşamba 16:01

AK Parti Merkez ilçe Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, İl Binası Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek daha önce Mithatpaşa Mahallesi'nde ziyarette bulunduğu Hatice Nur Gürüz'e ikinci ziyareti ile ilgili açıklama yapan Ayçiçek "AK Parti

Merkez ilçe Teşkilatı olarak vatandaşlarımız ile bir araya gelmeye devam ediyoruz. Mahalle teşkilatlarımız bu kapsamda çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşlarımız ile bir araya gelmemiz konusunda programlar oluşturuyorlar, bizlerde bunlara iştirak ederek halkımız ile bir araya geliyoruz. Daha önce Hatice Nur kızımızı ve ailesini ziyaret etmiştik.

Bizlerden talepleri olmuştur. Bugün bizden talep ettiği hediyesini takdim ettik. Kızımız okuluna başlayacak ona başarılar diliyorum. Tek amacımız onların gönlüne girmek, onun mutluluğu bizim tek kazancımız. Bir nebze olsun mutluluğuna vesile olduksak ne mutlu bize. Teşkilat olarak, Haftalık Toplantılarımız devam ediyor. Zonguldak Belediyemiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu projelerin takibini yaparken mahallelerde vatandaşların taleplerinin çözümü noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar aciliyet ve gelen taleplerin çözümü noktasında sırasıyla yerine getirilmektedir” dedi.

Bu arada Ak Parti Merkez İlçenin haftalık toplantısı Açılış ve Yoklama ile başlarken, Mahalle ve Belde koordinatörlerimizin raporlarını sunmaları ile devam etti. Son olarak Cuma programı ve haftaya yapılacak programların istişarelerinin ardından toplantı sona erdi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.