Kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı Kar kalınlığı 50 santimetreye ulaştı

Sapanca Bungalov Havuzlu Seçeneklerle Fark Yaratıyor

Sapanca bungalov havuzlu seçenekler, başta çocuklar ve gençler olmak üzere herkesin favorisi oluyor. Kış ve yaz fark etmeksizin bu bungalovlar sayesinde yüzme deneyimi yaşıyorsunuz. Bir bungalov, müstakil, oldukça alçak bir evdir. Bu tip evlerde genellikle tek kat vardır. Çatılar genellikle çok düz kırma çatılardır veya hatta tamamen eğriliksizdir. Bazı bungalovlarda, depolama ve ısıtma için alana sahip bir garaj veya bodrum vardır. Bu inşaat şekli özellikle Sakarya kentimizde yaygın olarak tercih edilmektedir ve tatilcilerin yeni gözdesi olmaktadır. Çünkü dört mevsim boyunca tatili mümkün hale getirmektedir.

Sapanca Bungalov Havuzlu Modeller Sizleri Bekliyor

Sapanca bungalov havuzlu modeller, eşsiz bir tatil fırsatı yaratıyor. Bungalovların zemin seviyesindeki mimarisi, günümüzde birçok tatil evinde hala popüler bir prensiptir. Modern bungalovların çoğu tek katlı, düz veya açılıdır ve geniş bir verandaya sahiptir. Bu büyük, bazen örtülü, teraslı formlar, birlikte yemek yemek veya güneşte şekerleme yapmak için mükemmel yerlerdir.

Bungalovların zemin seviyesindeki yapısı, her yere erişimi kolaylaştırıyor. Bundan dolayı yaşlılar ve hareket kısıtı olanlar için de bungalovlar doğru bir tatil merkezi haline geliyor. Sapanca’da çok sayıda doğa rezervi, eşsiz bir manzaraya ev sahipliği yapmaktadır. Doğa ile yakından temas halinde olacağınız bir tatil hayal ediyor iseniz bungalovlar tam da beklentilerinizi karşılayacak niteliktedir.

2023-03-05_19-24-28