Saadet Partisi Zonguldak il, ilçe ve belde belediye başkan adayları Dedeman Otel’de düzenlenen programla tanıtıldı. Toplamda 20 belediye başkanı adayının kamuoyuna açıklanması ve tanıtılması programına katılımın yoğun olması dikkat çekti.

Toplantı, slayt gösterimi ile başladı. Slayt gösterisinin ardından İstiklal Marşı okundu. Daha sonra İsrail’in Filistinli vatandaşlara yaptığı katliamın anlatıldığı video izlendi.

saadet2024-2

Sonrasında konuşma yapan Saadet Partisi Zonguldak İl Başkanı Bırak Erol, partinin ideolojisinden bahsederek, mevcut Belediye Başkanı Ömer Selim Alan’ı eleştirdi.  Erol konuşmasında, “Daha İyi Bir Yaşam Senin Hakkın. Ve bizler bu hakkı sana iade etmek için var gücümüzle çalışacağız! Daha İyi Bir Yaşam; yaşanabilir şehirler demektir, yaşanabilir Zonguldak’ı kuracağız. Daha İyi Bir Yaşam; gece gündüz çalışan insanların evine mahcup dönmemesi demektir. Yolsuzlukları ortadan kaldırarak yoksulluğu ortadan kaldıracağız. Daha İyi Bir Yaşam; ufacık çocukların konuştuğu zaman ekonomiden dert yanmaması demektir. Zonguldak’ın imkanlarını Zonguldaklılara aktararak, ekonomide açılan yaraları kapatacağız. Daha İyi Bir Yaşam; gençlerin gelecek hakkında hayaller kurduğu zaman o hayalin merkezine kendi ülkesini koyması demektir. Gönlü kırılan gençlerimizin gönlünü kazanacağız. Daha İyi Bir Yaşam; rahat bir ulaşım demektir. İnsan onuruna yakışmayan toplu taşımayı rafa kaldıracağız. Daha İyi Bir Yaşam; betonlaşan şehirlere karşı yeşillenen şehirler demektir. Zonguldak’ımızı yeşillendireceğiz.  Şehrimizin sorunları, insanımızın dertleri ortadadır. Ve tüm bunlarla birlikte birileri tarafından insanımızın unutulduğu, sorunların yok sayıldığı da ortadadır.Kendi kavgasına düşen iki kutuplu siyasetin; milletimizin dertlerine çare bulamayacağı ayan beyan ortadadır. Bu zamana kadar yapmış olduğu belediyecilikle; kimileri şehirlerimize ihanet ettiğini bizzat kendi ağzıyla itiraf etmiştir, kimileri ise verdiği sözleri hakkıyla yerine getiremeyerek milletimizi hayal kırıklığına uğratmıştır.Geriye dönüp bakıldığında belediyecilik anlamında milletimizin gönlünde taht kuran bir anlayış varsa o da Milli Görüş Belediyeciliğidir. 31 Mart’ta şehrimizi Milli Görüş Belediyeciliğine kavuşturacağız. Sıradan bir belediyecilik anlayışından çok daha fazlası olan Milli Görüş Belediyeciliği ile milletimizin bütün sorunlarına çareler üreteceğiz. Milli Görüş Belediyeciliği; adaleti, dürüstlüğü ve ahlakı ile ilk olarak imkan ve kaynakları hakkaniyetle kullanmaktır. İsrafa, yolsuzluğa, ranta, rüşvete aktarılan milyonları; adil ve akıllıca kullanmaktır. Milli Görüş Belediyeciliği; üretimi yerelden başlatmak, şehirlerde yeni istihdam alanları oluşturmaktır. Milli Görüş Belediyeciliği; kapalı kapılar ardında gizli kapaklı ihaleler imzalamak değil, ne yapıyorsa milletin gözünün önünde yapmaktır. Milli Görüş Belediyeciliği; uyuşturucuya, karanlıklara, çürümüşlüğe gençleri kaptırmamaktır. Gençlerini hayata kazandırmaktır. Milletimize hak ettiği yaşamı, daha iyi bir yaşamı sunacak olan ancak Milli Görüş Belediyeciliği’dir. İşte Milli Görüş Belediyeciliğini insanımızı kavuşturmak için bugün buradan hep birlikte ‘Haydi Bismillah’ diyoruz!” dedi.

saadet2024-1

Öte yandan Devrek İlçesinden Saadet Partisine katılan Avukat Bilge Yirmibeş’e, Saadet Partisi İl Başkanı Burak Erol tarafından rozet takıldı.

Programın son bölümünde ise Merkez, ilçe ve belde belediye başkan adayları kamuoyuna tanıtıldı.

İşte belediye başkan adayları:

Çatalağzı Belediye Başkan Adayı Aydın Birinci, Muslu Belediye Başkan Adayı Rıza Demir, Gelik Belediye Başkan Adayı Seyit Özkeskin, Kilimli Belediye Başkan Adayı Veli Sever, Alaplı Belediye Başkan Adayı Naci Çiv, Kozlu Belediye Başkan Adayı Abdullah Kırnapçı, Devrek Belediye Başkan Adayı Mustafa Taşçı, Nebioğlu Belediye Başkan Adayı Osman Aydın, Saltukova Belediye Başkan Adayı Dergah Atalay, Karapınar Belediye Başkan Adayı Erdal Göktaş, Filyos Belediye Başkan Adayı, Ali Osman Salman,  Perşembe Belediye Başkan Adayı Murat Akça, Çaycuma Belediye Başkan Adayı Engin Zeren, Karaman Belediye Başkan Adayı Sezai Çakmaklı, Beycuma Belediye Başkan Adayı Satılmış Karakurt, Gülüç Belediye Başkan Adayı İsmail Yavuz, Ereğli Belediye Başkan Adayı Musa Kumaş, Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli

Haber: Fadime YILMAZ ELMA

saadet2024-3

saadet2024-7

saadet2024-4

saadet2024-6

saadet2024-5

saadet2024-8

saadet2024-10

268 zehir taciri yakalandı! Yüzlerce kilo uyuşturucu, yüzbinlerce hap ele geçirildi! 268 zehir taciri yakalandı! Yüzlerce kilo uyuşturucu, yüzbinlerce hap ele geçirildi!

saadet2024-9

saadet2024-11

Editör: Muhammet