AW065702_02

Kavga büyüdü, sokak kan gölüne döndü! Kavga büyüdü, sokak kan gölüne döndü!

Amasya Haber - Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, ara sınavlar öncesinde öğrencilerin evlerine çat kapı ziyarette bulundu. Taşova ilçesinde gittiği bir evin temizliğini görünce "Bal dök yala, o kadar temiz" şeklindeki sözleriyle mutluluğunu yansıtan Rektör Turabi, öğrencilerini ve onları yetiştiren annelerini kutladı.

İlçelerde bulunan meslek yüksekokullarında temaslarda bulunan Rektör Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, Taşova MYO'da eğitim gören Raylı Sistemler Elektrik ve Elektronik Programı 2. sınıf öğrencileri, Konyalı Şerafettin Değirmenci ve Niğdeli Yusuf Özden'i kaldıkları evlerinde çat kapı ziyaret etti.

AW065702_01

ÖĞRENCİNİN ANNESİYLE TELEFONDA GÖRÜŞTÜ

Yusuf Özden’in annesiyle telefon görüşmesi yapan Rektör Turabi, “Onlar sizin yavrunuz. Ama bizim de şu an emanet evlatlarımız. Gözünüz arkada kalmasın. Evleri tertemiz. Haberiniz olsun. Bal dök yala, o kadar temiz. Cennet sizlerin ayakları altında ne yaparsak yapalım. Analarımızın hakkını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Oğlunuz doğru yerde” diye konuştu.

Ziyarette rektör yardımcıları Prof. Dr. Murat Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Kızılkaya, genel sekreter Osman Akbaş ile yüksekokul müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ercan Şahin de yer aldı. İHA

Aday sürücü ehliyeti alamadan cezayı yedi! Aday sürücü ehliyeti alamadan cezayı yedi!

Hastalara hakları hakkında bilgi verildi Hastalara hakları hakkında bilgi verildi

Oğlunun kumar borcu bunalıma soktu; Eşini bıçaklayarak ağır yaraladı Oğlunun kumar borcu bunalıma soktu; Eşini bıçaklayarak ağır yaraladı

Orman arazözü faciasında ağır yaralanmıştı! Hayatını kaybetti! Orman arazözü faciasında ağır yaralanmıştı! Hayatını kaybetti!

Yangın, bir annenin hayatını aldı Yangın, bir annenin hayatını aldı

İnsanlık dışı olay! At ölüme terk edildi! İnsanlık dışı olay! At ölüme terk edildi!

Cezaevinden çıktığı gün intikamın hedefi oldu! Cezaevinden çıktığı gün intikamın hedefi oldu!

739 bin 600 TL'lik araba hayali sahte satıcıyla suya düştü! 739 bin 600 TL'lik araba hayali sahte satıcıyla suya düştü!

Uyku kavgası yüzünden hamile eşini öldürmüş! Uyku kavgası yüzünden hamile eşini öldürmüş!

Dikkat eksikliği olan çocuğu öğretmeni sınıfta da dışlamış! Dikkat eksikliği olan çocuğu öğretmeni sınıfta da dışlamış!

Editör: Virda Şahin