Zonguldak'ta fast food skandalı:  “Bakınca dahi midemiz bulanıyor” Zonguldak'ta fast food skandalı: “Bakınca dahi midemiz bulanıyor”

Karadeniz Ereğli Belediyesi'ne ait plaj tesislerinde denize giren 28 yaşındaki kişi hayatını kaybetti. 
Karadeniz Ereğli Belediyesi'ne ait plaj tesislerinde denize giren 28 yaşındaki Recep Dinler, hayatını kaybetti. Alınan bilgilere göre, Recep Dinler akrabaları ile birlikte plaj tesislerine geldi ve denize girdi. Denizde beline kadar gelen noktada bir süre hareketsiz kalan Dinler, çevredeki cankurtaranlar ve vatandaşlar tarafından hemen kıyıya çıkarıldı.
Olay yerine hızla intikal eden 112 Sağlık ekipleri, Dinler’e ilk müdahaleyi yaptıktan sonra onu ilçedeki özel bir hastaneye kaldırdı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen Recep Dinler kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Dinler’in kalp krizi geçirmiş olabileceği belirtilirken, kesin ölüm nedeni yapılacak otopsi sonucu belli olacak. Bu üzücü olay, plajda bulunan vatandaşları derinden etkiledi ve Recep Dinler’in ailesi ve yakınları büyük bir acı yaşadı. 

750 milyon dolarlık tahvil satış tutarı şirket hesaplarına girdi 750 milyon dolarlık tahvil satış tutarı şirket hesaplarına girdi

Plaj Boğulma Ereğli 4

Plaj Boğulma Ereğli 3

Plaj Boğulma Ereğli 2

Kaynak: Haber Merkezi