Bu yıl ikincisi düzenlenen ve geleneksel hale gelen Zonguldak 2. Genel Ticaret Fuarı Dedeman Otel’de açılış için hazırlıklarını son hızıyla sürürüyor.

Zonguldak Belediyesi ekipleri temizlik çalışmalarına yoğun mesai harcıyor. Zonguldak Belediyesi ekipleri temizlik çalışmalarına yoğun mesai harcıyor.

Geçtiğimiz sene ilki düzenlenen ve büyük ilgi gören fuarın bu yıl da aynı ilgiyi görmesi beklenirken Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) Başkanı Nejdet Tıskaoğlu şu açıklamayı yaptı;

“Değerli üyelerimiz, iş insanlarımız ve hemşerilerimiz,

”Birlikten Ticaret Doğar” ilkesi kapsamında Zonguldak Sanayici ve İş İnsanları Derneği (ZONSİAD) & Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası (ZTSO) & Zonguldak Valiliği iş birliği ile düzenlenecek olan, Zonguldak’ın genel ticareti ile ekonomisine büyük katkı sağlayacak, ticari ilişkilerin temellerinin atılması ile geliştirilmesine olanak sunacak “Zonguldak 2. Genel Ticaret Fuarı“na sizleri davet ediyoruz.”

Zonguldak 2. Genel Ticaret Fuarı, 3-4-5 Mayıs tarihlerinde, 10:00 ila 18:00 saatleri arasında Zonguldak Dedeman Otel M Katında düzenleneceği bildirildi.

Nejdet Tıskaoğlu3 (1)

Kaynak: Haber Merkezi