AK Parti 4. sıra milletvekili adayı Nejdet Tıskaoğlu, oyunu Çaycuma’nın Kayabaşı köyünde bulunan köy konağının 1202 numaralı sandığında kullandı. 
Tıskaoğlu, oyunu kullandıktan sonra sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Türkiye için dönüm noktası olan tarihi bir seçim sürecini yaşadık hep birlikte. Sefer Bizden, Zafer Allah’tan düsturu ile büyük bir mücadele verdik hep birlikte. Bir an olsun durmadan, bir an olsun beisse kapılmadan yürüttük bu kutlu mücadeleyi… Ve bugünde kıymetli eşim Yudum hanım ile birlikte Kayabaşı köy konağında 1202 nolu sandıkta oyumuzu kullanarak görevimizi yerine getirdik.. 14 Mayıs 2023 seçimlerinin ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.”  dedi.  (Haber Merkezi)

Akşener’e kadın rakip Akşener’e kadın rakip

WhatsApp-Image-2023-05-14-at-12.32.27-(1)

Deniz Yavuzyılmaz; Gelin ilk turda seçimi bitirelim!” Deniz Yavuzyılmaz; Gelin ilk turda seçimi bitirelim!”
Ereğli’de Narkotik operasyonu 3 kişi yakalandı, 2 kişi tutuklandı Ereğli’de Narkotik operasyonu 3 kişi yakalandı, 2 kişi tutuklandı
Fener İlkokulu'nda vatandaşlar isyan etti: Oy için uzun süre beklediler! Fener İlkokulu'nda vatandaşlar isyan etti: Oy için uzun süre beklediler!
Zonguldak'ta acı olay; alevlerin arasında feci şekilde hayatını kaybetti Zonguldak'ta acı olay; alevlerin arasında feci şekilde hayatını kaybetti

Editör: Murat Barutçu