AK Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Kırat mevkiinde yanmış halde bulunan ceset ile ilgili açıklamada bulunarak olay adli vakadır bu konuda bir yorum yapmamız olmaz" dedi.

Çağlayan yaptığı açıklamada," Allah rahmet eylesin. Ailesine sabırlar diliyoruz. Mahkemeye intikal etmiş bir konu. O konuyla ilgili şöyle olmuş, böyle olmuş gibi yorumlardan biz kaçınırız. Mahkeme onu  yürütecektir.

Şehrimizin maden diye bir gerçeği var. Ve bu gerçeğin içerisinde iş sağlığı ve güvenliği noktasında çok ciddi kararlar almış bir hükümet var, iktidar var. Bunları sıkı sıkıya takibini yapıyoruz. Valimiz bu konuda çok hassas. Çalışmalarını yapıyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürümüz ve yetkilileri de bu konuda hızlıca çalışmalarını yapıyorlar.  Allah rahmet eylesin. Bir daha ne TTK'da ne özel  maden ocaklarında kaçak ocakları zaten söylemiyoruz. Bunlar her gün denetleniyor.  Gerekli işlemleri zaten yapılıyor. Ama bu şekilde bir vaka yaşandı. Bunun üzerine de devletimiz mutlaka gidecektir" şeklinde konuştu. (Haber: Sertaç ÖZDEMİR)

8 yaşındaki öğrenciye darp iddiasıyla öğretmene dava açıldı! 8 yaşındaki öğrenciye darp iddiasıyla öğretmene dava açıldı!

WhatsApp-Image-2023-11-16-at-13.15.03-(3)