AW066383_06

Doğaüstü güçlerim var diyerek genç kızların özel bölgesine dokunarak taciz etti! Doğaüstü güçlerim var diyerek genç kızların özel bölgesine dokunarak taciz etti!

Samsun Haber - Samsun'da kendisini uyarmaya gelen zabıtalardan motosikleti ile kaçan gencin videosu sosyal medyada milyonlar tarafından izlendi. Yaşanan olaydan sonra pişman olduğunu ve ehliyetinin gittiğini söyleyen genç, yaşanan bu durumun örnek olmadığını belirterek zabıtalardan özür diledi.

İlkadım ilçesi Batıpark etkinlik alanında yaşanan olayda 22 yaşındaki Kaan Topçu, arkadaşlarıyla motosiklet sürerken kendisini uyarmaya gelen zabıtalardan kaçtı. Daha sonra motosikleti ile kaçan genci etkinlik alanında zabıtalar motosikleti ile yakalamaya çalıştı. O anlar çevrede bulunan vatandaşlar tarafından cep telefonlarına kaydedildi. Gencin arkadaşları videoyu sosyal medyada paylaştıktan sonra, Samsun Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Birimi tarafından genç tespit edildi. Ehliyeti iptal edilen gence 25 bin TL ceza yazıldı.

İki ayda karısı ikinci kez kaçırılıp fidye istendi İki ayda karısı ikinci kez kaçırılıp fidye istendi

AW066383_03

“ZABITA EKİPLERİNİ BU DURUMA DÜŞÜRDÜĞÜM İÇİN ÖZÜR DİLERİM”

Olayın ardından pişman olan Kaan Topçu, "Burada tatsız bir hadise yaşadık. Beni video çektiklerinden haberim yoktu. Zabıta ekipleri bizi uyarmak için geldi ve aramızda tatsız bir olay geçti. Kaçmak istemezdim. Farklı yerlerden çekenler olmuş. Videoya çekildiğimi bilsem zaten kaçmazdım. Yapılacak bir şey değil. Kimseye önermiyorum ve tavsiye etmiyorum. Ehliyetim gitti ve dünyam karardı. 25 bin TL kadar ceza yedim. Hiçbir kardeşime, ağabeyime tavsiye etmiyorum. Polis ağabeylerimiz gerekeni yaptı. İyi ki de yazdılar. Biz çoğu şeyi trafikte yapmak istemediğimiz için burada yapıyoruz. Burasıda trafiğe açık alanmış, onu da öğrenmiş oldum. Zabıtaları da bu duruma düşürdüğüm için özür dilerim” dedi. İHA

AW066383_05

AW066383_01

AW066383_02

Miras kavgası can aldı! Miras kavgası can aldı!