Bartın Belediye Başkan Vekili Tuncay Maden, Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamındaki İl Kültür ve turizm Müdürlüğü tarafından protokol üyeleri ve Gazilerin katılımıyla Gazhane Kültür Parkı’nda düzenlenen “7’den 77’ye Sessiz Kitap Okuma” etkinliğine katıldı.

Etkinlik sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Vekili Maden; “Çocuklarımız ülkemizin geleceği. Gençlerimizin cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında ülkemizi çok daha ileri taşıyacağınıza inanıyoruz. Bunu başarabilmenin yolu da kitap okumaktan geçiyor. Bilgiden geçiyor. Çocuklarımız itap okuyarak, kendilerini geliştirecekler. Ülkemize çok faydalı bireyler, insanlar olacaklar. Bugün ki etkinlikte bu anlamda büyük önem taşıyor. Cumhuriyetimizin 100. yılı etkinlikleri kapsamındaki “7’den 77’ye Sessiz Kitap Okuma” etkinliği düzenlendi. Etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. (Haber merkezi)

Televizyon tamircisi gittiği evde dehşet saçtı: Evdekilerin başını çekiçle ezdi Televizyon tamircisi gittiği evde dehşet saçtı: Evdekilerin başını çekiçle ezdi

WhatsApp-Image-2023-10-27-at-12.16.32

Editör: Murat Barutçu