Otomobille hafriyat taşıyan kamyon çarpıştı! 2 ölü, 2’si çocuk 4 yaralı! Otomobille hafriyat taşıyan kamyon çarpıştı! 2 ölü, 2’si çocuk 4 yaralı!

AW083681_01

Düzce Haber – Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. H. Esra Oskay’ın Zorla Güzellik adlı sergisi, Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Müfide Kadri ve Mihri Müşfik Sanat Galerilerinde sanatseverlerle buluştu.

Serginin açılışına, Düzce Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kazım Özkan Ertürk, Doç. Dr. H. Esra Oskay ile davetli konuklar ve akademik personelimiz katıldı. Zorla Güzellik sergisi, gelecek zamana dair vaatlerin sunulduğu 3D mimari görsellerde inşa edilmekte olan kentleri kavramaya çalışıyor. Sergi; bilgisayarda tamamlanmış hali hayal edilen 3D konut projelerinin görsel dili, her şeyin planlı ve temiz köşelerle tasarlandığı bir peyzaj düzenlemesinin mekanında, farazi konutların ardından sızan manzaralarının şimdiki zamanında, stock görüntülerden toplanmış bir kentli nüfusun boş zamanının yavaş ritmi içinde yaşadığı bir ütopyayı gösteriyor.

Afet gönüllüsü üniversiteliler ilk eğitimlerini aldı Afet gönüllüsü üniversiteliler ilk eğitimlerini aldı

“Zorla Güzellik” sergisi, 8 Aralık 2023 tarihine kadar ziyaretçilere açık olacak. İHA

Kazada ağır yaralanan şahıs dört yıllık yaşam mücadelesini kaybetti Kazada ağır yaralanan şahıs dört yıllık yaşam mücadelesini kaybetti

Düğüne kanlı baskın! 1 ölü, 4 yaralı Düğüne kanlı baskın! 1 ölü, 4 yaralı

Düzce Üniversitesi personeli halı saha şampiyonu! Düzce Üniversitesi personeli halı saha şampiyonu!

Kahraman yabancıya tırnaklı sürpriz! Film gibi olay kamerada! Kahraman yabancıya tırnaklı sürpriz! Film gibi olay kamerada!

Jeotermal sıcak su kuyularında, ağır yaralanan işçi hayatını kaybetti! Jeotermal sıcak su kuyularında, ağır yaralanan işçi hayatını kaybetti!

Dev dalgaların yol açtığı hasar onarılmaya başlandı Dev dalgaların yol açtığı hasar onarılmaya başlandı

Ağır hasarlı apartmanın beton bağlama noktasında, tepsi çıktı! Ağır hasarlı apartmanın beton bağlama noktasında, tepsi çıktı!

Okula giden kardeşini çamurlu yollarda sırtında taşıdı! Okula giden kardeşini çamurlu yollarda sırtında taşıdı!

Bursaspor ailesi yasta: Yönetici Abdülkadir Kargılı vefat etti Bursaspor ailesi yasta: Yönetici Abdülkadir Kargılı vefat etti