1.3 milyon lira değerinde kaçak ürün ele geçirildi 1.3 milyon lira değerinde kaçak ürün ele geçirildi

Zonguldak Haber – Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)eski İl Başkanı Metin Soydaş, törenle Cumhuriyet Hak Partisine geçti.

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP)’den Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)’ye geçen eski İl Başkanı Metin Soydaş, Ali Rıza Akyol ve Yavuz Bir için bugün parti binasında rozet takma tören düzenlendi.

Genel Merkez Zonguldak CHP’ye güvenmiyor mu? Genel Merkez Zonguldak CHP’ye güvenmiyor mu?

Törene, Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)İl Başkanı Devrim Dural,CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, CHP Milletvekili Eylem Ertuğrul ve partililer katıldı.

DURAL; ‘KURULTAYDAN SONRA İLGİYİ GÖRÜYORUZ’

CHP İl Başkanı Devrim Dural, “Kurultaydan sonraki süreçte partimiz adına olumlu gelişmeler bir şekilde devam ediyor. Yeni üye katılım töreni ile birlikte rozetlerini takacağız. Kurultaydan sonra ilgiyi görüyoruz. Bu arkadaşlarımızın kanaat önderi oldukları içim teşekkür ediyoruz. Sözü geçen fikirlerine saygı duyulan arkadaşlarımız. Partimiz adına kazanım olarak görüyoruz. Deniz Yavuzyılmaz parti meclisine ve MYK’ya girdi. Eylem vekilimiz gençlik ve kadın kotasından yararlanamadı. Örgütümüzün yön vereceğini görüyoruz. Partimize çok büyük bir ilgi var. Yeni üye katılmalarıyla devam ediyor. Katılanlara teşekkür ediyorum”dedi.

Ertuğrul ‘Birinci önceliğimiz Zonguldak Belediyesini CHP’ye katmak’

CHP Milletvekili Eylem Ertuğrul, “Geçtiğimiz hafta sonunda olağan kurultayımızı gerçekleştirdik. Dünya da çok fazla örneği olmayan delegelerin oyları ile mevcut genel başkanımız değişti. Hır gür çıkmadığı bir kurultay süreci yaşadık. Kılıçdaroğlu bayrağı Özgür Özel'e devretti. Bizim partimizde çok fazla konuşulur. Cumhuriyet Partisi demokrasi dersi verdi. Cumhuriyet Halk Partisinin neferi olmaktan gurur duyuyorum. Bu süreç gerçekten sonrada yansımalarını Türkiye’nin dört bir tarafta görüyoruz. Maalesef bu seçimde kazanmadık. Sayın genel başkanımıza sevgimiz saygımız sonsuzdur. Türkiye CHP partisinde gelişen kan değişimi ile umutlandırmıştır. İnsanlarımızın partimize olan inancını daha da artmıştır. Yerel seçim sürecine girdik. Bu oluşan yani motivasyonla genel başkanımız Özgür Özel örgütleri çok önemsiyor. Genel Başkanımıza çok saygı duyuyor. Bütün milletvekilleri fikirlerini dinledi. Adalet nöbeti uygulamamıza başladık. Genel Kurulun kapanmasını engelliyorlar. Bu ikinci bir karara kadar devam edecek. Bu nokta da partimize olan inançta artmıştır. Birinci önceliğimiz Zonguldak Beleyesini CHP’ye katmak. Zonguldak’ta belediye sayısını arttırmak. Yeni yoldaşlarımıza hoşgeldiniz diliyorum" şeklinde konuştu.

ZAİMOĞLU; ‘BİZ HALKIN PARTİSİYİZ"

CHP Merkez İlçe Başkanı Osman Zaimoğlu, “

Bugün bir mutluluğu daha yaşıyoruz. Cumhuriyet Partimiz kahramanımız Kemal Kılıçdaroğluna teşekkür ediyoruz. Cumhuriyet tarihinde ender gözüken kurultayda genel başkan değişimi yaşadık. Biz halkın partisiyiz. Genel Başkanımız Özgür Özel Genel Başkanlığına seçildi. Olağan üstü değilim süreci başladı. Biz gönlünde Atatürk sevdası olan herkesi davet etmiştik. Gönlünde Atatürk’ü seven Metin Soydaş, Ali Rıza Akyol ve Yavuz Bir burada. Sevgili Başkanımız Metin Soydaş 510’uncu üyemiz”dedi.

SOYDAŞ; ‘ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANIMIZA SADECE CHP SAHİP ÇIKTI’

MHP eski İl Başkanı Metin Soydaş, “Ankara’nın göbeğinde en işlek yerde Ülkü Ocakları Genel Başkanımız eğitimci vatan sever katletildi. Buna seyirci kalındı. Cumhuriyet Halk Partisi sahip çıktı. Ben Atatürk’ün partisine geldim. Ülkem, bayrağım, milletim için Cumhuriyet Halk Partisi altında elimden geleni yapmaya hazırım”diye konuştu. Haber: Sertaç Özdemir

İlginç kaza! Motosiklet otomobilin tekerleğine saplandı! İlginç kaza! Motosiklet otomobilin tekerleğine saplandı!

Sağanak yağış, şehri vurdu! Sağanak yağış, şehri vurdu!

İki yayaya araba çarptı! İki yayaya araba çarptı!

Silah, kokain ve cinnetin iç içe geçtiği katliam Silah, kokain ve cinnetin iç içe geçtiği katliam

Coğrafi işaretin izinde, ekonomiye 100 milyon TL katkı! Coğrafi işaretin izinde, ekonomiye 100 milyon TL katkı!

Anne, pompalı tüfekle karnından vurulmuş halde bulundu! Anne, pompalı tüfekle karnından vurulmuş halde bulundu!

Emek pazarı 10 gün sürecek Emek pazarı 10 gün sürecek

Fabrikadaki patlamanın sebebi, bilirkişi tarafından araştırılacak! Fabrikadaki patlamanın sebebi, bilirkişi tarafından araştırılacak!

Zonguldak’ta şehir merkezinde gizemli misafir! Zonguldak’ta şehir merkezinde gizemli misafir!

Bisiklet kazası, can aldı! Bisiklet kazası, can aldı!

Seben-Nallıhan yolu, doğanın renkli paletine dönüştü Seben-Nallıhan yolu, doğanın renkli paletine dönüştü

Düğün kıyafeti kıskançlık krizine dönüştü! Eski eşini katletti! Düğün kıyafeti kıskançlık krizine dönüştü! Eski eşini katletti!

Ev eşyası yüklü kamyonet devrildi! Ev eşyası yüklü kamyonet devrildi!

Bot fırtına sebebiyle devrildi! 5 ölü! Bot fırtına sebebiyle devrildi! 5 ölü!

Kızını boğarak öldüren anne: “Cezamı çekmek istiyorum, adalet yerini bulsun” Kızını boğarak öldüren anne: “Cezamı çekmek istiyorum, adalet yerini bulsun”

Boşanma aşamasındaki eşini öldürüp, annesini de yaraladı! Boşanma aşamasındaki eşini öldürüp, annesini de yaraladı!

Zonguldak’ta ani denetimler sürüyor Zonguldak’ta ani denetimler sürüyor

Kadro güçleniyor! ZBEÜ Hastanesinde Yeni Tıbbi Onkolog da Hasta Kabulüne Başladı Kadro güçleniyor! ZBEÜ Hastanesinde Yeni Tıbbi Onkolog da Hasta Kabulüne Başladı

Muhtar kendi imkânlarıyla 2 kilometrelik yol yaptı Muhtar kendi imkânlarıyla 2 kilometrelik yol yaptı