Düzce Haber – Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantıları gerçekleştirilen ikinci toplantı ile sona erdi. Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirilen toplantı da komisyon ve encümene havale edilen 30 gündem maddesi karara bağlandı.

Narkotik ekiplerinden kaçmadı! Turşu bidonuna saklamışlar! Narkotik ekiplerinden kaçmadı! Turşu bidonuna saklamışlar!

Düzce Belediyesi Haziran ayı meclis toplantılarının ikincisi, encümen ve komisyonlara havale edilen 30 gündem maddesinin karara bağlanması ile sona erdi.

Haziran ayı ikinci oturumunda, bir önceki meclis toplantı tutanak özetinin oylanmasının ardından komisyonlara havale edilen gündem maddelerine geçildi. Komisyonlarda görüşülen ek ödenek, norm kadro değişikliği, çalışma yönetmeliği, tarife değişikliği, belediye yetki alanı içerisindeki ilan ve reklam faaliyetlerinden alınacak ilan ve reklam vergisi ile asma tahsis ücret tarifesi, faaliyet alanı eklenmesi, ek ödenek konulması, mehter, bando, şehir tiyatroları ile Ayşe Taş sanat akademisi ücret belirlenmesi ile Bahçeşehir Yönetim ve Site Hizmetleri A.Ş. sermaye artırımı ve elektrikli kara taşıtı alınması maddeleri meclis üyelerince kabul edildi.

Haziran ayı meclis toplantıları 2. Oturumu kalan gündem maddelerinin görüşülmesi ile tamamlandı. Gündemde görüşülecek başka konu bulunmadığından bir sonraki toplantının 3 Temmuz 2023 Pazartesi günü saat 19.00 da yapılmasına karar verilerek birleşime son verildi. İHA

AW910383_02

Bolu’da Ankara istikameti trafiğe kapatıldı! Bolu’da Ankara istikameti trafiğe kapatıldı!

Kozlu’ya 1500 kişilik kapalı spor salonu Kozlu’ya 1500 kişilik kapalı spor salonu

Sürdürülebilir Çevre için sanat sergisi açıldı Sürdürülebilir Çevre için sanat sergisi açıldı

İlk hac kafilesi dualarla Medine’ye uğurlandı İlk hac kafilesi dualarla Medine’ye uğurlandı