Bölgesel Amatör Lig ekibi Kozlu Belediyespor’da dış transfer çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. 5 yıl aradan sonra mücadele edeceği ligde kalıcı olup üst sıraları zorlamak isteyen yeşil-beyazlı kulüp, Çilimli Belediyespor’dan 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Erdoğan Erdoğan’la anlaşmaya vardı. Genç orta saha, hafta arasında Kozlu’ya gelerek kendisini yeşil-beyazlı renklere bağlayan imzayı atacak.

Futbol altyapısı Bursaspor olan Erdoğan Erdoğan, daha sonra İznikspor, Modafenspor ve Çilimli Belediyespor formaları giydi. Profesyonel lig geçmişi bulunan genç oyuncu, 3. Ligde 18 maçlık deneyim yaşadı.

2018-2019 sezonunda Modafenspor formasıyla Bölgesel Amatör Ligde 1 maçta görev alan Kozlu Belediyespor’un yeni transferi, 2019-2020 sezonunda Modafenspor forması altında yine Bölgesel Amatör Ligde 4 maçta 201 dakika süre aldı.

2020-2021 sezonunda Modafenspor’un 3. Lige çıkmasıyla profesyonelliğe geçiş yapan Bursalı oyuncu, 14’ü lig, 1’i Ziraat Türkiye Kupası olmak üzere 15 maçta 890 dakikalık performans sergiledi.

Bir sezonluk profesyonel lig kariyerinin ardından amatöre dönüş yaparak Düzce temsilcisi Çilimli Belediyespor’a geçiş yapan Erdoğan, burada tamamı ilk onbir 13 maçta 885 dakika oynarken, 1 gole imza attı.

ZONGULDAK TAKIMLARINA KARŞI 4 MAÇTA OYNADI

Erdoğan Erdoğan, Çilimli Belediyespor formasıyla geçen sezon Bölgesel Amatör Ligde Zonguldak temsilcileri Ereğli Belediyespor, Devrek Belediyespor ve Kilimli Belediyespor’a karşı 4 maçta forma giydi.

Ereğli Belediyespor’a karşı her iki yarıda oynanan maçlarda ilk 11’de görev alan Erdoğan Erdoğan, söz konusu bu maçlarda 90’ar dakika sahada kaldı. Kilimli Belediyespor’a karşı iki maçta da kadroda yer almayan genç orta saha, Devrek Belediyespor’la oynanan ilk maçta yedek başlayıp 78’inci dakikada oyuna girerken, rövanşta ise ilk 11’de başlayarak 45 dakika süre aldı.

Kastamonu-Zonguldak maçında kadrolar açıklandı... Elmas’ın ilk 11'inde değişiklik var Kastamonu-Zonguldak maçında kadrolar açıklandı... Elmas’ın ilk 11'inde değişiklik var

HABER / Hüseyin EKİNCİ