Zonguldak Haber – Soğuksu Aile Sağlık Merkezinde dünyaya gelen kedi yavruları çalışanların ve hastaların ilgi odağı oldu

Zonguldak kent merkezinin Soğuksu kesiminde bulunan aile sağlık merkezinin bir süredir hastaların dışında başta çocuklar olmak üzere her gün onlarca ziyaretçisi var.

Bu ziyaretçiler buradaki bir depoda geçtiğimiz haftalarda doğum yapan kedinin gelişip büyüyen ve birbirleriyle oynayarak herkesi hayran bırakan yavrularını görmeye geliyorlar.

Her biri birbirinden güzel dört kedi yavrusunun en heyecanlı hayranları ise çocuklar. Kedi yavrularını beslemek için çeşitli yiyeceklerle sağlık merkezinin bahçesine gelen insanlar ve çocuklar burada onları izlerken vaktin nasıl geçtiğini anlayamadıklarını belirtiyorlar.

Sağlık merkezi çalışanı Ayşe Akıllı ise kedi yavrularına ve annelerine özel ilgi gösterdiklerini belirterek “onlar bizim eğlence ve mutluluk kaynağımız oldular, burada da mutlular, en iyi şekilde onları yetiştirmeye çalışıyoruz” diyerek çevrelerine hayvanseverlik aşıladıklarını da belirtiyor. (Sermet Aksu)

WhatsApp-Image-2023-05-17-at-11.30.48-(1)

WhatsApp-Image-2023-05-17-at-11.30.48

WhatsApp-Image-2023-05-17-at-11.30.47

“21. Yüzyıl krizlerinin ağırlıklı olarak suya dayalı olacağı öngörülüyor” “21. Yüzyıl krizlerinin ağırlıklı olarak suya dayalı olacağı öngörülüyor”

Ereğli’de dikkatsizlik kazaya neden oldu Ereğli’de dikkatsizlik kazaya neden oldu

Zonguldak SGK İl Müdürü Erkin Avcı Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti Zonguldak SGK İl Müdürü Erkin Avcı Vali Mustafa Tutulmaz’ı ziyaret etti

Grizu patlamasında hayatını kaybeden 30 madenci dualarla anıldı Grizu patlamasında hayatını kaybeden 30 madenci dualarla anıldı

Dansları ile gündem olmuştu, çağrıda bulundu Dansları ile gündem olmuştu, çağrıda bulundu