Kastamonu Haber – Kastamonu Üniversitesi, Times Higher Education Etki Sıralaması'nda 8 kategoride sıralamaya girdi.

Times Higher Education (THE) Etki Sıralaması'nda değerlendirilen 17 kategorinin 8’ine başvuran Kastamonu Üniversitesi, başvuru yaptığı alanların tümünde sıralamaya girdi. Türkiye’den Kastamonu Üniversitesi’nin de aralarında bulunduğu 79 üniversite sıralamaya girdi. Kurumsal veriler dikkate alınarak gerçekleştirilen 100'den fazla ülkeden bin 591 kurumun yer aldığı 2023 yılı etki sıralamasında Kastamonu Üniversitesi ilk kez genel sıralamada yer aldı.

Akademik ve idari personeller ile öğrencilerin gayretli çalışmalarıyla Kastamonu Üniversitesi’nin ilk defa başvurduğu tüm kategorilerde THE etki sıralamasında yer aldığını ifade eden Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, kalite standartlarımızı daha da yükselteceklerini ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerine daha fazla katkıda bulunacaklarını belirtti.

Öte yandan, özverili çalışmaların başarının temel taşları olduğunu ifade eden Rektör Topal, bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen tüm çalışanlara ve öğrencilere teşekkür etti. İHA

Skandal görüntü: Şehrin ortasında Libyalılara infaz girişimi! Skandal görüntü: Şehrin ortasında Libyalılara infaz girişimi!

Sel felaketleri hem insanları hem de hayvanları olumsuz etkiliyor! Sel felaketleri hem insanları hem de hayvanları olumsuz etkiliyor!

Türkiye şampiyonları yurt dışı hareketlilik programına katıldı Türkiye şampiyonları yurt dışı hareketlilik programına katıldı

“Kastamonu'nun beyaz et tüketimini desteklerimizle karşılıyoruz” “Kastamonu'nun beyaz et tüketimini desteklerimizle karşılıyoruz”

Genel başkan açıkladı: CHP ile birleşiyorlar! Genel başkan açıkladı: CHP ile birleşiyorlar!