AW067515_02

Gabonlu öğrencinin cenazesi uçakla ülkesine gönderildi Gabonlu öğrencinin cenazesi uçakla ülkesine gönderildi

Eski kulüp başkanının karıştığı kazada 3 genç öldü! Eski kulüp başkanının karıştığı kazada 3 genç öldü!

Karabük Haber – Karabük'te Filyos Çayı kenarında 8 ay önce üniversite öğrencisi Jeannah Danys Dinabongho Ibouanga'nın cesedinin bulunmasına ilişkin tutuklanan 55 yaşındaki Dursun A. hakkında Karabük Cumhuriyet Başsavcılığınca hazırlanan 5 sayfalık iddianame kabul edildi.

26 Mart’ta Karabük - Yenice karayolu Yeşilköy mevkiindeki Filyos Çayı'nda cesedi bulunan Gabonlu üniversite öğrencisi Jeannah Danys Dinabongho Ibouanga'nın (17) ilgili Cumhuriyet Savcılığınca hazırlanan iddianame, Karabük Ağır Ceza Mahkemesince kabul edildi. Kabul edilen iddianamede, tutuklu Dursun A'nın (55) aracında bulunan kanın, Gabon uyruklu öğrenciye ait olduğu, herhangi bir cinsel ya da üçüncü kişilere ait bir bulguya rastlanmadığı belirtildi.

Gabon uyruklu üniversite öğrencisinin suda boğulduğu ve yaşamını yitirdiği bilgisine yer verilerek, Dina’nın, Dursun A.'dan kurtulmak için araçtan inerek kaçtığı ve gece karanlığında dereye düştüğü ifade edildiği iddianamede, “Dursun A.'nın Dinabongho Ibouanga'nın ölümüne sebep verdiği, "çocuğun cinsel istismarına teşebbüs" ve kendisini savunamayacak durumda olan ve bir suçu gizlemek ya da yakalanmamak amacıyla "kasten öldürme" suçlarını işlediğine dair yeterli şüphenin elde edildiği kaydedildi.

Dursun A'nın, "çocuğu kasten öldürme" suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis, "çocuğun cinsel istismarına teşebbüs" suçundan ise 2 yıldan 11 yıl 3 aya kadar hapis istemiyle cezalandırılması talep edildi.

Ayrıca iddianamede, adli kontrol şartları ile serbest bırakılan 7 şüpheli hakkında ek kovuşturmaya yer olmadığına da karar verildiği ifade edildi. İHA

AW067515_03

AW067515_01

Taksici öğretmene saldırdı! Yüzüne 7 dikiş atıldı! Taksici öğretmene saldırdı! Yüzüne 7 dikiş atıldı!

Otel odasında korkunç manzara! Otel odasında korkunç manzara!

Kamyon ile çarpıştı, otomobilin direksiyonu kırıldı! Kamyon ile çarpıştı, otomobilin direksiyonu kırıldı!

Yüzlerce tuğla sokağa döküldü! Yüzlerce tuğla sokağa döküldü!

BEDAŞ fırtınaya karşı BEDAŞ fırtınaya karşı

Ezdiği köpek acı içinde kıvranırken, arkasına bile dönüp bakmadı! Ezdiği köpek acı içinde kıvranırken, arkasına bile dönüp bakmadı!

Cesedi baza altından çıktı! Cesedi baza altından çıktı!

Otomobil satışları Ekim'de de rekora koştu Otomobil satışları Ekim'de de rekora koştu

Otobüste ses tartışması kamerada Otobüste ses tartışması kamerada

Ağrı kesici bağımlısı doktor, açığa alındı! Ağrı kesici bağımlısı doktor, açığa alındı!

Doğuştan vajinası olmayan genç kadına yenilikçi teknikle vajina yapıldı Doğuştan vajinası olmayan genç kadına yenilikçi teknikle vajina yapıldı

Korsan taksiciyi gasp etti, paraları 'Robin Hood' gibi dağıttı" Korsan taksiciyi gasp etti, paraları 'Robin Hood' gibi dağıttı"

2 çocuk bir başka çocuğa acımasızca saldırdı! 2 çocuk bir başka çocuğa acımasızca saldırdı!

Adliyede vahşet! Barışmayı kabul etmeyen eşini bıçakladı! Adliyede vahşet! Barışmayı kabul etmeyen eşini bıçakladı!

Korkunç kaza! Şakalaşan çocuklar otomobilin altında kaldı! Korkunç kaza! Şakalaşan çocuklar otomobilin altında kaldı!

İYİ Parti'nin Eskişehir'deki kalesi yıkıldı! O isim istifa etti! İYİ Parti'nin Eskişehir'deki kalesi yıkıldı! O isim istifa etti!