Fırtına Çaydamar'ı yıktı geçti! Fırtına Çaydamar'ı yıktı geçti!

Zonguldak'ta etkili olan sağanak ve fırtına nedeniyle zor anlar yaşanıyor. Rüzgarın etkisiyle karaya çarpan Kamerun Bayraklı Palada isimli yük gemisi ikiye bölünürken, kıyı şeridinde çok sayıda dükkan ve park sular altında kaldı. Öte yandan ekipler tarafından, ikiye bölünen gemideki 13 personelin tamamının tahliye edildiği bildirildi.

Zonguldak'ta uyarıları yapılan fırtına ve sağanak etkisini gösterdi. Kentte ağaçlar devrilirken, yollarda su birikintileri oluştu. Araçların üstüne, evlerin çatılarından kiremitler ve beton parçaları düştü.

LİMANDA 5 METREYİ BULAN DALGALAR MEYDANA GELDİ

Ereğli ilçesinde etkili olan fırtına nedeniyle limanda 5 metreyi bulan dalgalar meydana geldi. Ereğli ilçesinde de bir ağacın araçların üstüne devrildiği an cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Park halindeki bir araç ise çatıdan düşen parçalar nedeniyle hasar gördü.

KARAYA ÇARPAN KURU YÜK GEMİSİ İKİYE BÖLÜNDÜ

Öte yandan kuvvetli rüzgarın etkisiyle karaya çarpan bir kuru yük gemisi ikiye bölündü. Geminin çarpmasıyla çok sayıda dükkan ve park darmadağın olurken, ekipler gemideki mürettebatı tahliye etmek için çalışma başlattı. (Haber merkezi)

WhatsApp-Image-2023-11-19-at-13.07.46-gigapixel-standard-scale-4_00x

Trafo patladı, elektrikler gitti! Trafo patladı, elektrikler gitti!

Kar baskın yaptı! Kar baskın yaptı!

Kayıp 7 mürettebat için acı bekleyiş sürüyor Kayıp 7 mürettebat için acı bekleyiş sürüyor

Zonguldak’ı fırtına vurdu! Zonguldak’ı fırtına vurdu!

Ilıksu Deresi Taştı! Ilıksu Deresi Taştı!