Traktörün altından kalan emekli öğretmen hayatını kaybetti Traktörün altından kalan emekli öğretmen hayatını kaybetti

AW071481_02

Karadeniz'in hırçın sularında balıkçı kadınlar Karadeniz'in hırçın sularında balıkçı kadınlar

Artvin Haber - Artvin’in Hopa ilçesinde bir kafeteryada müşterilerin bulunduğu masada patlayan cep telefonu iş yeri güvenlik kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre, olay ilçede faaliyet gösteren bir kafeteryada meydana geldi. Bir grup üniversite öğrencisi garsona sipariş verdiği sırada masada bulunan cep telefonu bomba gibi patladı. Patlama sesi ve dumanlar çıkmasıyla kısa süreli panik yaşandı. Masaya gelen işletme sahibi Özgen Akbıyık, patlayan cep telefonu camdan dışarı atarak olayın büyümesini engelledi. Cep telefonu patlayan üniversite öğrencisi yaşadığı korku nedeniyle göz yaşlarını tutamazken, arkadaşları ise sarılarak teselli etti.

İşletme sahibi Özgen Akbıyık yaşananları anlatarak “Olayın yaşandığı gün 6 kişilik üniversite öğrencisi kendi aralarında oturup sohbet ediyordu. Bizim çalışanımız sipariş aldığı sırada silah sesi gibi el bombası gibi bir ses geldi. Arkamı döndüm baya bir duman çıkıyordu. 'Dumanlar çıksın' diye kapıyı açtım baktım alevleri büyüyor telefonu dışarı attım. Gençlere kötü oldu, teselli ettik gönderdik” ifadelerini kullandı.

Yaşananlar ise iş yeri kamerasına saniye saniye yansıdı. İHA

AW071481_01

Düzce'de uyuşturucu operasyonu: 'Uyuşturucu üssü' bulundu Düzce'de uyuşturucu operasyonu: 'Uyuşturucu üssü' bulundu

Ters yön faciası! Hamile kadın ve bir çocuk öldü, 10 kişi yaralandı Ters yön faciası! Hamile kadın ve bir çocuk öldü, 10 kişi yaralandı

Otomobil takla attı, sürücü hayatını kaybetti! Otomobil takla attı, sürücü hayatını kaybetti!

Tablet tamirinde alevli son! Tablet tamirinde alevli son!

46 yıllık rekor! Yeniden aday oldu! 46 yıllık rekor! Yeniden aday oldu!

Evde ölü bulunan kadın komşusu tarafından öldürülmüş! Evde ölü bulunan kadın komşusu tarafından öldürülmüş!

Su kuyusu açma hayalleri göçük altında ölüme dönüştü! Su kuyusu açma hayalleri göçük altında ölüme dönüştü!

Zafer partisi İlçe Başkanı'nın ölümünde şok! Kaybolduğu gün… Zafer partisi İlçe Başkanı'nın ölümünde şok! Kaybolduğu gün…

Kadın arabayla seyir halindeyken erkek arkadaşı tarafından vuruldu! Kadın arabayla seyir halindeyken erkek arkadaşı tarafından vuruldu!

Editör: Virda Şahin