Keltepe Kayak Merkezi beyaz gelinliğini yeniden giydi Keltepe Kayak Merkezi beyaz gelinliğini yeniden giydi

Su ve Kanalizasyon Müdürü Volkan Kıvançlı ve Fen İşleri Müdürü Göktuğ Aksu’nun da hazır bulunduğu inceleme çalışmalarında altyapı ve üstyapı projeleri ele alındı

Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder, Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı proje kapsamında Kanlıırmak Caddesi’nde gerçekleşen çalışmaları inceledi. İlgili daire müdürlerinin de bulunduğu incelemede Başkan Yardımcısı Emre Önder bölgede yapılacak olan altyapı ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Emre Önder, Kanlıırmak Caddesi’nde Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı proje kapsamında gerçekleşen çalışmaları inceledi. Su ve Kanalizasyon Müdürü Volkan Kıvançlı ve Fen İşleri Müdürü Göktuğ Aksu’nun da hazır bulunduğu incelemede bölgede gerçekleşecek olan altyapı ve üstyapı çalışmaları ile ilgili fikir alışverişlerinde bulunuldu. 

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu,” Devlet Su İşleri 233.Şube Müdürlüğü tarafından Bartın Irmağı ve Yan Kolları Islahı proje kapsamında Kanlıırmak Caddesi’nde gerçekleşen çalışmalarda sona yaklaşıldı.  Çalışmaların tamamlanması ile bölgenin altyapı çalışmaları yapılarak üstyapısı yeniden düzenlenecek. Burada gerçekleşecek olan çalışmalarda herhangi bir aksaklık olmaması için Belediye Başkan Yardımcımız Emre Önder, ilgili daire müdürlerimiz ile alan incelemesinde bulunarak yapılacak olan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundular” dedi.

(Haber merkezi)

WhatsApp Image 2023-12-23 at 11.41.07 (1)

Su tankerine sıkışıp 1 saat mahsur kalan şahıs iş makinesi ile kurtarıldı Su tankerine sıkışıp 1 saat mahsur kalan şahıs iş makinesi ile kurtarıldı

Ağabeyi gazi, kendisi şehit oldu! Ağabeyi gazi, kendisi şehit oldu!

Zonguldak'a şehit ateşi düştü! Zonguldak'a şehit ateşi düştü!

Şehit Piyade Teğmen Ramazan Günay'ın acı haberi baba ocağına ulaştı! Şehit Piyade Teğmen Ramazan Günay'ın acı haberi baba ocağına ulaştı!

Tokat'a şehit ateşi düştü! Tokat'a şehit ateşi düştü!

Şehit Emre Taşkın'ın, 'Şehit olursam bunu paylaşın' ifadesi yürek burktu! Şehit Emre Taşkın'ın, 'Şehit olursam bunu paylaşın' ifadesi yürek burktu!

2022 yılında çatışmada gazi olmuştu! Kuzey Irak'ta şehit oldu! 2022 yılında çatışmada gazi olmuştu! Kuzey Irak'ta şehit oldu!

Ambulans kaza yaptı, 1 kişi öldü, 4 sağlık personeli yaralandı! Ambulans kaza yaptı, 1 kişi öldü, 4 sağlık personeli yaralandı!

Çalıntı mal alan hurdacılara rekor ceza! Çalıntı mal alan hurdacılara rekor ceza!

Yargıtay'dan 'suratsız doktor' kararı! Yargıtay'dan 'suratsız doktor' kararı!

Daire yatırım aracı olmaktan çıktı! Yeni trendse... Daire yatırım aracı olmaktan çıktı! Yeni trendse...

Düzce'de aranan 10 şahıs yakalandı! Düzce'de aranan 10 şahıs yakalandı!

Yolcu otobüsüyle iki tır çarpıştı! Ölü ve yaralılar var! Yolcu otobüsüyle iki tır çarpıştı! Ölü ve yaralılar var!

Şehidimizin cenaze programı belli oldu Şehidimizin cenaze programı belli oldu

O çorba kara lahana değil beyaz lahana çorbasıymış... O çorba kara lahana değil beyaz lahana çorbasıymış...

Editör: Virda Şahin