Karı koca motosiklet kazasında yaşamını yitirdi Karı koca motosiklet kazasında yaşamını yitirdi

Aydın Haber - Kuşadası’nda motosiklet sürücülerine yönelik rutin kontrol yapan trafik polisleri, kask takmadığı için durdurulan bir kadın sürücünün davranışları karşısında çileden çıktı. Motosiklet sürücüsü, bölgeye çağrılan kadın polis tarafından gözaltına alındı. Vatandaşların da tepki gösterdiği kadın sürücüye, değişik maddelerden 3 bin 289 TL para cezası kesildi.

Eski damat, eski kayınpederini hayata bağladı Eski damat, eski kayınpederini hayata bağladı

Feci ölüm kamerada! Talihsiz kadın kamyonun altında ezildi Feci ölüm kamerada! Talihsiz kadın kamyonun altında ezildi

Olay, Kuşadası ilçe merkezinde yaşandı. Günlük rutin kontrollerini yapan trafik polisleri, kask takmadan trafikte motosikleti ile seyreden B.U. isimli kadını durdurdu. Polis memurlarını kendisine kaba davranmakla suçlayan B.U., ‘ben kadınım’ diyerek polislere hakaretler savurmaya başladı. Oldukça gergin görünen kadının sokak ortasında polislere bağırıp çağırması üzerine bazı vatandaşlar kadına tepki gösterdi.

Enkazdan sağ çıktı, aylardır kayıp! Enkazdan sağ çıktı, aylardır kayıp!

Kendi rızasıyla karakola gitmek üzere ekip otosuna binmeye razı olmayan B.U.'ya kadın olduğu için dokunulmadı ve olay yerine kadın polis çağrıldı. B.U., bu defa kendisini gözaltına almak için olay yerine gelen kadın polise de ‘kızım sen manyak mısın’ diye bağırmaya başladı. Polisleri adeta çıldırtan B.U., ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Polisler kendilerine hakaret ettiği için kadından, kadın sürücü de kendisine kaba davranıldığı iddiasıyla polislerden şikayetçi oldu. 

Şizofreni hastası öldürüldü! Şizofreni hastası öldürüldü!

Bu arada B.U.'ya trafik kanununun değişik maddelerinden 3 bin 289 TL trafik cezası kesilirken, uygulama kapsamında 46 sürücüye toplam 91 bin 88 TL para cezası kesildiği öğrenildi. İHA

AW057342_04

AW057342_02

AW057342_03

AW057342_01

Kanlı oyuncaklarla protesto yapıldı Kanlı oyuncaklarla protesto yapıldı

Zonguldak’ta akıl almaz olay! Çocukları cinselliğe alet ettiler! Zonguldak’ta akıl almaz olay! Çocukları cinselliğe alet ettiler!

Ölümlü zincirleme trafik kazası! Ölümlü zincirleme trafik kazası!

Ormanlık alanda cesedi bulundu! Ormanlık alanda cesedi bulundu!

Bu 10 maddeyi yapan işten kovulur! Bu 10 maddeyi yapan işten kovulur!

14 yaşındaydı, canına kıydı 14 yaşındaydı, canına kıydı

Lisede iğrenç olay! Temizlik görevlisi kızlar tuvaletine… Lisede iğrenç olay! Temizlik görevlisi kızlar tuvaletine…