Tören Haberleri

tören haberleri ve güncel tören gelişmeleri, tören ile ilgili tüm video, tören fotoğrafları ve tören haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Zonguldak

Zonguldak'ta Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla çelenk koyma töreni düzenlendi

Hayatını kaybeden Karadeniz Ereğli Belediyesi önceki dönem İmar Müdürü ve Başkan Danışmanı Mustafa Kılıç için belediye binasında tören düzenlendi.

Zonguldak

Zonguldak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı buruk bir törenle kutladı.

Zonguldak

Zonguldak İl Genel Meclisi Üyeleri, ilk toplantıları öncesinde Valilik önünde tören düzenledi.

Devrek

Başkan Ulupınar, Polis Haftası Kutlamalarına Katıldı

Zonguldak

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, görevli olduğu sandık başında kalp krizi geçiren CHP'den belediye meclis üyesi adayı Hüseyin Çakır’ın cenaze programı belli...

Zonguldak

Atatürkçü Düşünce Derneği Zonguldak Şubesi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferini Anma programı kapsamında tören düzenledi.

Zonguldak

Şehitlik Anıtı önünde düzenlenen törene Zonguldak Valisi Osman Hacıbektaşoğlu, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Hacıbektaşoğlu, AK Parti Zonguldak...

Zonguldak

Türkiye Yardım Sevenler Derneği Zonguldak Şubesi tarafından 96. Kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Zonguldak Valiliği önünde tören düzenledi.

Zonguldak

Zonguldak'ın sevilen esnaflarından Yusuf Özer'in babası İlimdar Özer, dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Eğitim

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesinde 2015 yılından sonra ilk defa “Akademik Yükseltme ve Başarı Ödül Töreni” gerçekleştirildi.

Pençe Kilit Harekatı bölgesinde PKK'lı teröristlere yönelik gerçekleştirilen operasyonda şehit düşen Piyade Teğmen Eril Alperen Emir için tören düzenlendi.