Tezgah Haberleri

tezgah haberleri ve güncel tezgah gelişmeleri, tezgah ile ilgili tüm video, tezgah fotoğrafları ve tezgah haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Türkiye Gündemi

Sinop'un Tuzcular Caddesi'nde satış yapan bir balıkçı işletmesi, martı saldırısına uğradı. Bir anda hep birlikte gökyüzünden inip balıkçı tezgahına saldıran...

Zonguldak

Zonguldak'ta av yasağının başlamasına sayılı günler kala vatandaşlar alışverişini sürdürüyor. Sıcak havaya rağmen balık çeşitleri tezgahtaki yerini koruyor.

Zonguldak

Tezgahlardaki minyatür istavritleri kimler avlıyor?

Zonguldak

Zonguldak’ta av yasağına sayılı günler kala tezgahlar hamsi, istavrit ve mezgit ile şenlendi. Vatandaşlar, iftar sofraları için balık satın aldı.

Düzce

Karadeniz'de uzun süredir görünmeyen palamut tezgaha indi.

Zonguldak

Zonguldak’ta havanın ve deniz suyunun soğumasıyla balık avında artış yaşandı. Balık avında yaşanan artış, tezgahlara da olumlu yansıdı. Zonguldak tezgahlarında...

Düzce

Son günlerde etkili olan hava sıcaklıkları sebebi ile deniz suyu soğumayınca, tezgahlarda balık azalmaya başladı.

Düzce

Düzce'de istavrit kilosu 50 liradan tezgahlardaki yerini aldı.

Zonguldak

Zonguldak'ta etkili olan fırtına başta balıkçıları vurdu. Kötü hava şartları nedeniyle denize açılamayınca balık fiyatları yükseldi.

Türkiye Gündemi

Balık sezonunun açılmasının üzerinden yaklaşık bir ay geçerken, tezgahlarda balık satışları devam ediyor.

Türkiye Gündemi

Asrın felaketinin büyük yıkım yaptığı Hatay’ın Hassa ilçesinde vatandaşlar, depremden sonra ortaya çıkan su sorununa bidonla tepki gösterdi.

Türkiye Gündemi

Düzce Belediyesi tarafından Aziziye Mahallesi’nde yapımı tamamlanan modern pazaryerinin pazarcı tezgahlarının yapımı tüm hızıyla sürüyor.