Rize Haberleri

Rize haberleri ve güncel Rize gelişmeleri, Rize ile ilgili tüm video, Rize fotoğrafları ve Rize haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Türkiye Gündemi

Direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpan araçta bulunan 5 kişilik ailedeki 3 kişi hayatını kaybederken 2'si yaralandı.

Türkiye Gündemi

Fırtına Deresi'ne giren 6 öğrenciden 2'si hayatını kaybederken, 2'si ağır 3 kişi yaralandı. Olayla ilgili 1 kişi gözaltına alındı.

Türkiye Gündemi

Rize'nin Ardeşen ilçesinde serinlemek için Fırtına Deresi'ne giren 6 öğrenciden dördü sağ kurtulurken, ikisinin ise cansız bedeni bulundu.

Türkiye Gündemi

Rize’de bir şahıs, sokak ortasında tartıştığı kişiyi silahla vurarak kaçtı.

Rize’nin Çayeli ilçesinde kontrolden çıkan aracın uçuruma yuvarlandığı kazada 1 kişi hayatını kaybetti, 4 kişi yaralandı.

Rize’de meydana gelen kazada gelin arabası şarampole yuvarlandı. Kazada araçtaki gelin ve damat ile birlikte 5 kişi yaralandı.

Türkiye Gündemi

Çay Üreticileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Mavi, bu yıl budama yapmayarak çayını ÇAYKUR’a değil de özel sektöre satmayı...

Türkiye Gündemi

Rize’de çay bahçesinde gübreleme yapan vatandaş erkek cesedi ile karşılaştı.

Siyaset

Rize’de İYİ Partiden Belediye Başkanlığına aday olan Toptan yüzde 6,5 oranında oy alabildi

Türkiye Gündemi

Rize’nin Derepazarı ilçesinde cenazeden dönenleri taşıyan otomobilin bariyerlere çarpması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.

Türkiye Gündemi

Rize’de iki grup arasında sokak ortasında çıkan silah ve bıçaklı kavgada 3 kişi yaralandı.

Gündem

Rize'de yol çalışması nedeniyle sökülen elektrik direğinin yerine yeni elektrik direği dikmek yerine elektrik dağıtım firması yetkililerinin elektrik kablolarını ağaç...