Ankara Haberleri

Ankara haberleri ve güncel Ankara gelişmeleri, Ankara ile ilgili tüm video, Ankara fotoğrafları ve Ankara haberleri Şafak Gazetesi sitemizde


Türkiye Gündemi

Ankara'da belediye otobüsünün devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 5 yolcu yaralandı.

Türkiye Gündemi

Ankara'da Sincan Temelli Yolu'nda minibüs ile servis aracının çarpışması sonucu 1 kişi hayatını kaybederken 2'si ağır 16 kişi yaralandı.

Türkiye Gündemi

Sosyal medya hesabından canlı yayın yaptığı sırada, elindeki tabancayla kendisini yanlışlıkla başından vuran adam son yolcuğuna uğurlandı.

Türkiye Gündemi

Ankara’da, sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı esnada tabanca ile yanlışlıkla kendisini başından vuran adam hayatını kaybetti.

Türkiye Gündemi

Ankara’da bir kadın, kim olduğu bilinmeyen bir kişi tarafından uğradığı kezzap saldırısından boşanma aşamasındaki eşini sorumlu tuttu.

Türkiye Gündemi

Ankara'da iki kardeş arasındaki mal paylaşımı anlaşmazlığı silahlı kavgaya dönüştü.

Türkiye Gündemi

Ankara'da babaları tarafından rehin alınıp öldürülen iki çocuk son yolcuğuna uğurlandı.

Türkiye Gündemi

Ankara'nın Çankaya ilçesinde bir kişi, rehin aldığı 2 çocuğunu tabancayla öldürdükten sonra intihar etti.

Türkiye Gündemi

Yurt genelindeki bir kişisel bakım mağazası zincirinin başlattığı yüzde 80 indirip kampanyası sebebiyle Ankara'da müşteriler arasında kavga çıktı.

Türkiye Gündemi

Özel eğitim uygulama okulunda down sendromlu bir öğrenciye şiddet uyguladığı iddiasıyla hakkında ‘basit yaralama' suçundan dava açılan öğretmenin yargılanmasına başlandı.

Zonguldak

Zonguldak’tan Ankara’ya yolcu taşıyan ünlü bir otobüs firmasının yolda bozulmasının ardından vatandaşlar otobüs içerisinde 3 saat bekletildi. Yolcular bu duruma...

Türkiye Gündemi

Ankara'nın Kızılcahamam ilçesine bağlı Taşlıca köyünde türbesi bulunan Oruç Gazi hazretlerinin davul sesinden rahatsız olduğu ve bir gelin alayının davulla...