“UMARIM HAFTAYA BU SORUNUMUZ ÇÖZÜLÜR”

Zonguldak’ta Gazi Ortaokulu öğrenci ve öğrenci velilerinin başlattıkları eylem 12 gününü doldururken, Ankara’dan gelecek haber bekleniyor.

“UMARIM HAFTAYA BU SORUNUMUZ ÇÖZÜLÜR”
14 Şubat 2020 Cuma 16:24

Zonguldak’ta Gazi Ortaokulu öğrenci ve öğrenci velilerinin başlattıkları eylem 12 gününü doldururken, Ankara’dan gelecek  haber bekleniyor.

Madenci Anıtında gerçekleştirilen eyleme Eğitim Sen Şube Başkanı Orhan Yılmaz ve yönetim kurulu üyeleri de destek verirken, Gazi Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Dilek  Sümer Demirel, ‘Umuyorum haftaya bu sorunumuz çözülecek” dedi.

Eğitim Sen Zonguldak şube başkanı Orhan Yılmaz, okulun gerçek sahiplerine verilmesini isteyerek, öğrenci ve velileri desteklediklerini söyledi.

Gazi Ortaokulu Aile Birliği Başkanı Dilek  Sümer Demirel de, yaklaşık 12 gündür devam eden eylemlerinin sonuç vermeye başladığını ifade ederek, “Milletvekillerimiz ile yaptığımız görüşmelerde olumlu sonuçlar ve cevaplar aldık. Umuyorum haftaya bu sorunumuz çözülecek. Milletvekilleri okul yıkılırken size söz verilmişse okul sizindir şeklinde açıklama yaptılar” dedi. (Şaban YILMAZ)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.