Rödovans saha sahipleri istişare toplantısı yaptılar

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, Rodövanslı Saha İşletmecisi üyelerinin beklentilerini görüşmek üzere AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve Rödevanslı saha işletmecileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Rödovans saha sahipleri istişare toplantısı yaptılar
21 Aralık 2021 Salı 09:48

Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir, RodövansSaha İşletmecisi üyelerinin beklentilerini görüşmek üzere AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve Rödevanslı saha işletmecileri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Demir toplantıya ilişkin yaptığı açıklamada; "Mayıs 2021’de Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Fatih Dönmez ile yaptığımız görüşmenin ardından yapılan çalışmaları kendilerine sunduk. 2014 yılında İş Kanunu ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması ile Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına Dair Kanun ile oluşan ek maliyet artışlardan kaynaklanan sorunların tamamen aşılabilmesi için kanun değişikliği gerektiği konusunda fikir birliğine vardık. Yapılacak düzenlemeye son halinin kısa zamanda verilmesinin ardından, Sayın Bakanımızı ziyaret ederek, Kanun değişikliği teklifinin Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) gündemine taşınmasını kararlaştırdık" dedi. (Haber Merkezi)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/safakgazete/public_html/index.php on line 344