Kaymakam Altay' Ramazan Bayramını Kutladı - Devrek Haberleri

Devrek İlçe Kaymakamı Ümit Altay, Ramazan Bayramı Dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaymakam Altay' Ramazan Bayramını Kutladı - Devrek Haberleri
15 Mayıs 2021 Cumartesi 15:04

Altay mesajından şunları söyledi; ‘Değerli Hemşerilerim dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir  Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz.

Toplumumuzda çok özel ve anlamlı bir yere sahip olan, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı günler bayram günleridir. Bu Bayram  insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür. Bundan dolayı bayram, anlam ve önemine uygun olarak kutlanmalı, başta yakınlarımız olmak üzere, özellikle kimsesizler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç vatandaşlarımız ziyaret edilerek gönülleri alınmalı yalnızlıkları hissettirilmemelidir.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün Değerli Zonguldak ve Devrek halkının Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.