Ateşe verdiği evde yanarak öldü

Zonguldak'ın Devrek İlçesinde madde kullanan şahıs ateşe verdiği evde yanarak öldü

Ateşe verdiği evde yanarak öldü
21 Mayıs 2021 Cuma 12:40

Devrek’te madde bağımlısı adam evini ateşe verirken, kendisi de çıkan yangında hayatını kaybetti.
Edinilen bilgiye göre olay gece saatlerinde Zonguldak’ın Devrek İlçesi Pazar yeri Gül Sokakta meydana geldi. İddiaya göre Muhammet Karka isimli vatandaş oturduğu evi benzin dökerek ateşe verirken, çıkan yangın sonucunda kendisi de alevlere teslim oldu.

Olay yerine gelen itfaiye ekipleri çıkan yangına müdahale etti.

Ekipler tarafından kontrol altına alınan yangın söndürüldü. Madde bağımlısı Muhammet Karka yangın anında evde olduğu ve hayatını kaybettiği öğrenildi. Madde bağımlısı adamın yanmış cesedi ekipler tarafından evden çıkartılarak hastane morguna kaldırıldı.

Devrek’te Pazar yerinde gece çıkan ve madde bağımlısı kişinin evini ateşe vermesi ve kendisinin de ölümü ile sonuçlanan olayın gündüz görüntüsü olayın vahametini ortaya çıkardı.

Zonguldak’ın Devrek İlçesinde madde bağımlısı kişinin evini ateşe vermesi ve kendisinin de ölümü ile sonuçlanan olayın gündüz görüntüleri olayın vahametini ortaya çıkardı.

Pazar yeri Gül Sokakta gece meydana gelen olayda madde bağımlısı olduğu iddia edilen Muhammet Karka isimli vatandaş evini benzin dökerek ateşe vermiş, çıkan yangında kendisi de hayatını kaybetmişti. Çıkan yangının gündüz görüntüleri olayın vahametini ortaya koyarken, benzinin şiddetinden kaynaklandığı tahmin edilen patlama neticesinde pencerelerin ve çatının büyük hasar gördüğü ortaya çıktı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.