Devrek Belediyesi, Eski Terminal Alanında yarım bırakılan yapıya yeni bir işlev kazandıracak. Yarım bırakılan yapıya mescit ve tuvalet yapan Devrek Belediyesi burası için yeni bir proje hazırlandı. Bu proje kapsamında yarım bırakılan yapıya işlerlik kazandırılarak halkımızın hizmetine sunulacak.

    Devrek Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Şişli Belediyesi’nin katkılarıyla hayata geçirilecek olan yeni projeyle, bölgemizin yöresel ürünlerinin tanıtımı ve satımının yapıldığı, kafe ve benzeri mekanların yan ısıra yeşil alanlar yer alacak.

    Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt, konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada, “Eski Terminal Alanında bulunan atıl yapıyı yeni projemizle bu durumdan çıkarıp işlerlik kazandıracağız. Bu konuda tüm hazırlıklarımızı tamamladık, çalışmalarımıza da en kısa sürede başlayacağız. Bu projemize büyük destek ve katkı veren kardeş belediyemiz Şişli Belediyesine ve değerli başkanımız Muammer Keskin’e halkımız adına teşekkür ediyorum. Yeni projemiz halkımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi. (Haber Merkezi)

TERMİNAL3

terminal4

TERMİNAL2

AK Parti Devrek Cinbir'e emanet AK Parti Devrek Cinbir'e emanet

terminal5