Adana'da geçtiğimiz günlerde 15 yıllık dini nikahlı eşini terk eden Kübra E., canlı yayına bağlanarak, kocasının kendisini ablasıyla aldattığını öne sürdü. Koca Ömer Kiper ise, "Bana ihanet ettiği kişiler sınırsızdır" şeklinde konuştu.

Ömer Kiper, 15 yıldır birlikte yaşadığı Kübra E.'nin, 2 yaşındaki çocuklarını ve 130 bin lirayı alarak evin penceresinden kaçtığını öne sürmesinin ardından Müge Anlı'nın programına çıktı. Müge Anlı, çalışmaları sonucunda Kübra E.'ye ulaştı.

"BEN BUNLARI YAKALADIM"

Canlı yayına bağlanan Kübra E. çarpıcı iddialarda bulundu. Kaçma sebebi olarak evde huzurunun olmadığını söyleyen Kübra E. ayrıca Ömer Kiper'in kendisini ablası ile aldattığını iddia etti. Kübra E., "Eğer o evde olmasaydı hepsini alıp gidecektim, o evde olunca canımı kurtarmak için o çocuğumu alıp kaçtım ben de. 2014 yılında kendi öz kan bağımla beni aldattı. Ben burada söyleyemiyorum ayıp şeylerdir. Ben bunları yakaladım, kardeşimi de yakaladım" ifadelerini kullandı.

"ARALARINI YAPMAYA ÇALIŞIYORDUM"

İddiaları reddeden Ömer Kiper ise, "Ablası eniştesinden ayrılmıştı Konya'da. Kayınvalidem ve kız kardeşi 'enişte bunların aralarını yap diyerek' beni arıyordu. Ben de eniştelerini arıyordum, ikisinin arasını yapmaya çalışıyordum. Sadece bu var. Kendisi bana iftira atıyor. Kendisinin psikolojik sorunları vardır, ilaçlarını da yarıda bırakmıştır" diyerek kendini savundu.

"BANA ŞİDDET UYGULUYORDU"

Müge Anlı'nın "Neden 8 yıl sonra kaçtın?" sorusuna ise Kübra E., "Çocuklarım küçüktü, ana yok baba yok. 5 kardeşiz, kimse yoktu elimden tutacak. Bana şiddet uyguluyordu, evin içinde huzursuzluk oluşturuyordu. Evde ne kadar eşya varsa dışarı fırlatıyordu. Kötü yola da düşsem kurtulmak istedim artık" diye cevap verdi.

"BANA İHANET ETTİĞİ KİŞİLER SINIRSIZDIR"

Bu koleksiyon çok farklı Bu koleksiyon çok farklı

Kübra E.'nin kendisini aldattığını iddia eden Ömer Kiper, "Bana ihanet ettiği kişiler sınırsızdır. Yazdığı mektuplar da elimde duruyor. Kendisi beni aldattığı halde çocuklarımın annesi diye affettim. Ben sadece çocuğumu istiyorum. Ben kötü olsam ablaları, kız kardeşleri gelip evimi temizler mi?" şeklinde konuştu.