Zonguldak Belediyesi Meclis üyesi Yusuf Deniz-Miyes Deniz çiftinin kızları Kübra Deniz ile Nuran-Ahmet Karaduman çiftinin oğulları Baran Karaduman Kilise Yaman Restaurant’ta düzenlenen nişan töreni ile evliliğe ilk adımlarını attılar.

Kar ve Noğman ailelerinin mutlu günü Kar ve Noğman ailelerinin mutlu günü

Kilise Yaman Restaurant’ta düzenlenen genç çiftin nişan törenine, AK Parti il başkan vekili Ömer Gülay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek, bazı belediye meclis üyeleri, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri. Zonguldak Belediyesi Özel Kalem Müdürü Buğra Özçelik ile Deniz ve Karaduman ailelerinin yakınları ve dostları katıldı.

Nişan töreninde, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mükerrem Ayçiçek genç çifte hediye takdim ederken, gelen konuklara ikramda bulunuldu.

Kübra-Baran çiftinin nişan töreni Kilise Yaman Restaurant’ta 13.00-17.00 saatleri arasında müzik eşliğinde yapılan eğlence ve sonunda çekilen toplu fotoğraflar ile son buldu.

Şafak Gazetesi olarak Deniz ve Karaduman ailelerini kutlarken, Kübra ve Baran çiftine mutluluklar diliyoruz. (Şaban YILMAZ)